جزیره موریس سرزمین آب های زلال و سواحل بکر

جمهوری موریس در آب های اقیانوس هند و در نزدیکی ماداگاسکار قرار دارد و جزیره زیبای موریس در آن همچون نگینی می درخشد. پایتخت جمهوری موریس شهر پورت لوئیس می باشد که در آن یک زندگی شهری و مدرنیته به چشم می خورد. محبوبیت جمهوری موریس در نزد گردشگران با تور خارجی و نیز تور تفریحی بیشتر به علت جزایر آبی و رویایی این کشور می باشد. کشور موریس به علت گرمسیری بودن دارای آب و هوای بسیار گرم و شرجی در تابستان است و شروع تابستان این کشور مقارن با شروع سال نو در ایران می باشد به همین دلیل از تور نوروزی استقبال چندانی نمی شود و بهترین زمان برای مسافرت به این کشور زمستان می باشد که هوا بسیار مناسب گردشگری است.

جزیره موریس سرزمین آب های زلال و سواحل بکر 

قصر زیبای ارکا و پارک کاسلا

قصر ارکا در یک منطقه کوهستانی و در میان باغ های سرسبز قرار دارد که در گذشته برای خانواده سلطنتی احداث شده بود اما امروزه از آن به عنوان موزه فرهنگی و تاریخی استفاده می شود و گردشگران خارجی می توانند همراه با تور از وسایل نفیس و ظروف گران قیمت دیدن کنند و از جاذبه های طبیعی اطراف باغ مثل آبشار بلند و زیبا دیدن نمایند. پارک کاسلا که یک حیات وحش واقعی با انواع حیوانات جنگلی و وحشی می باشد در این پارک علاوه بر بازدید از حیات وحش تفریحاتی مثل قدم زدن، و یک مسیر برای دوچرخه سواری وجود دارد. به دلیل اینکه این پارک همیشه مملو از تور داخلی و تور خارجی می باشد در رستوران این پارک انواع غذاهای لذیذ و بین المللی سرو می شود.

جزیره موریس سرزمین آب های زلال و سواحل بکر 

آکواریوم موریس و پارک ماسکاریجنز

آکواریوم موریس مقصد بعدی تور موریس می باشد. در این آکواریوم انواع آبزیان از کوچک ترین تا بزرگ ترین آنها وجود دارد و دنیای زیر آب را به تصویر می کشد. از تفریحات جالب در این آکواریوم ساحلی غذا دادن به ماهی ها می باشد که بسیار لذت بخش است. پارک ماسکاریجنز در کنار رودخانه آنجلز قرار دارد و زیستگاه خوبی برای لاک پشت ها و تمساح ها و کورکودیل های غول پیکر می باشد. در این پارک موزه انواع حشرات و نیز موزه لاک پشت ها وجود دارد که مکانی جذاب برای گردشگران می باشد و آنها در این موزه ها به عکاسی مشغول می شوند. در حوالی این پارک انواع هتل و رستوران متعدد برای رفاه حال گردشگران وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها