جزیره خدایان در اندرونزی

در کشور اندونزی جزیره ای که دو اقیانوس آرام و هند را به یکدیگر متصل می کند، جزیره بالی می باشد. گردشگران تور لحظه آخری بالی را برای دیدن شالیزارها، طبیعت منحصر به فرد و آتشفشان ها در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. تور بالی در میان ایرانیان نیز از جذابیت و محبوبیت زیادی به نسبت تورهای آسیایی دیگر برخوردار است. برای سفر با تور بالی کافیست با یک تماس با آژانس الهام سیر بلیط هواپیما به مقصد بالی را رزرو کنید. در متن زیر رستوران های معروف تور بالی را معرفی می کنیم. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه دهنده تورهای خارجی در ایران .

جزیره خدایان در اندرونزی 

رستوران لوکاوره « Locavore» بالی

در تور اندونزی و به صورت خاص تور بالی، می توانید مزه لذیذ غذاهایی که به دست سر آشپز حرفه ای این رستوران طبخ می شود را بچشید. نمای داخلی رستوران کاملا مدرن طراحی شده است و نحوه سرو غذا در این رستوران مورد توجه مهمانان این رستوران قرار می گیرد.

جزیره خدایان در اندرونزی 

رستوران کاسکادز «Cascades» در تور بالی

وقتی با تور بالی همسفر می شوید تفاوت هایی با تور اندونزی در بخشهای دیگر این کشور مشاهده خواهید کرد. از جمله اینکه در تور بالی می توانید زیبایی های بی مانند دره تانیو در هنگام خوردن غذا در رستوران کاسکادز تجربه کنید. در این تور برای لذت بردن از غذا میزها را در کنار استخر هتل قرار داده اند که فضای عاشقانه ای را برای زوج های جوان ایجاد می کند. در این رستوران پیش غذای ابتکاری سر آشپز مورد توجه قرار می گیرد.

جزیره خدایان در اندرونزی 

رستوران کات کچ کاسینا «Cut Catch Cusina»

گردشگران تور بالی برای خوردن غذاهای لذیذی مانند خوراک بوقلمون، غذاهای دریایی و استیک ها به رستوران معروف کات گچ کاسینا مراجعه می کنند. در این رستوران می توانید از امکانات مدرن و لوکس رستوران نهایت استفاده را ببرید. این رستوران کماکان از بهترین رستوران های تور بالی می باشد.

جزیره خدایان در اندرونزی 

رستوران سایان هاوس « Sayan House»

در تور بالی گردشگران ایرانی به دنبال خوردن غذاهایی هستند که به ذائقه آنها نزدیک تر باشد، برای خوردن چنین غذاهایی می توانند به رستوران سایان مراجعه کنند. در این رستوران چشم انداز های زیبایی مانند رودخانه آیانگ و رشته کوه سایلن در مقابل چشم افرادی که مشغول غذا خوردن هستنند قرار می گیرد و لذت غذا را چند برابر می کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها