جزایر هفت گانه در تور فلیپین

فلیپین یکی از کشورهای آسیایی است که شهرتش به خاطر جزایر زیادی است که در این کشور وجود دارد و گردشگرانی که به دنبال هیجان و طبیعت گردی هستند با استفاده از تور داخلی این کشور و تور خارجی از این کشور دیدن می کنند. برای سفر به این کشور می توانید با سفر هوایی و از بلیط چارتر استفاده کنید. بهتر است قبل از سفر به هر کشوری درباره هزینه اقامت در هتل و مکان های گردشگری آن کشور اطلاعات کافی داشته باشیم در این نوشته می خواهیم درباره جزایر دیدنی فلیپین توضیح دهیم و شما را بیشتر با تور فیلیپین آشنا کنیم.

جزایر هفت گانه در تور فلیپین 

جزایر ال نیدو و بوراکای در تور فیلیپین

شهر جزیره ای ال نیدو از جزایر مورد بازدید در تور فلیپین به حساب می اید که به خاطر آب های کریستالی و هوای مطلوب این جزیره و سواحل آرام با جزایر بزرگ دنیا در عرصه جذب گردشگر رقابت می کند. از زیبایی های این جزیره می توانیم راه رفتن در شن های سفید ساحلی را اشاره کنیم، ولی به خاطر شلوغی زیاد ممکن است مورد علاقه افرادی که به دنبال سفری آرام هستند نباشد. برخلاف ال نیدو جزیره بوراکای برای گردشگرانی که در تور خود به دنبال آرامش هستند مناسب می باشد. این جزیره، شهرت جهانی به خاطر زیبایی ها و طبیعت چشم نوازش دارد و برای گردشگرانی که در تور ارزان فیلیپین به دنبال کوه نوری نیز هستند مورد پسند می باشد.

جزایر هفت گانه در تور فلیپین 

سواحل نقپان و هفت کماندو

یکی از سواحل مورد بازدید در این تور گردشگری ساحل نقپان در نزدیکی ال نیدو می باشد که این ساحل با ماسه های بژ رنگ فضایی آرام را برای استراحت و شنا فراهم نموده. تعدادی کلبه برای فروش غذاهای دریایی وجود دارد که شهرت خاصی در بین گردشگران دارد. از سواحل دیگر سواحل هفت کماندو است برای استفاده از زیبایی های این سواحل باید با قایق به این سواحل قدم گذاشت این سواحل هم در نزدیکی ال نیدو قرار دارد و توسط گردشگران مورد بازدید قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها