جزایر مرجانی در تور استرالیا

یکی از کشورهای پر بازدید جهان که سالانه گردشگران زیادی با تور خارجی و تور داخلی از این کشور دیدن می کنند، کشور استرالیا و تور استرالیا است. برای سفر به این کشور می توانیم از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما استفاده کنیم. به خاطر شلوغی از قبل هتل مورد نظر خود را رزرو کنیم که بتوانیم با خیالی آسوده از همه زیبایی های این کشور دیدن کنیم. در تور استرالیا به جز شهرهای سیدنی و ملبورن جزایر جذابیی برای بازدید دارد که هم اکنوم توضیحی مختصر درباره این جزایر می دهیم.

جزایر مرجانی در تور استرالیا 

جزیره هرون و بدارا در تور استرالیا

از جزیره های مورد بازدید در این تور می توان به جزیره هرون اشاره کرد که در این جزیره می توانید شاهد تخم ریزی لاک پشت های دریا باشد. یکی از ورزش هایی که در این جزیره مورد توجه قرار می گیرد، غواصی در زیر دریا و دیدن لاک پشت هاست که تجربه جالب برای علاقه مندان به حیوانات دریایی می باشد. جزیره بدارا در نزدیکی کوئیز لند قرار دارد و آنچه این جزیره را متمایز کرده، داشتن ویژگی هایی از جزایر دیگر است و برای تمام بازدید کنندگان این تور گردشگری تجربه تکرار نشدنی را ایجاد می کند. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه دهنده انواع بلیط چارتر ارازن قیمت در کشور .

جزایر مرجانی در تور استرالیا 

جزیره همیلتون و لیزارد استرالیا

بازدید از این جزیره از جذابیت های تور استرالیا به حساب می آید، چرا که در این جزیره سرگرمی هایی مانند شنا کردن با لاک پشت ها، بازی با دلفین ها، قایق رانی، دریا نوردی را نام برد. از مکان های دیدنی این جزیره می توان به تماشای شن های سفید و دیدن از جنگل های بکر اشاره کرد. جزیره لیزارد برای گردشگرانی علاقه مند به غذا بسیار مناسب است چون در هر نقطه این جزیره که مایل باشند می توانند غذا میل کنند. از تفریحاتی که در این جزیره وجود دارد می توان قایق رانی، کشتی سواری، ماهیگیری وکوه نوردی را نام برد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها