جزایر قناری سرزمین همیشه بهاری

یکی از دلایل سفر به کشورهای اروپایی جزایر و سواحل زیبای این کشورها می باشد که هر بیننده ای را مدهوش خود می کنند. جزایر قناری که در کشور اسپانیا قرار دارد یکی از علل محبوبیت تور اسپانیا می باشد به طوری که تور اسپانیا بدون بازدید از این جزایر نا تمام می ماند. برای کاهش هزینه های سفر به این کشور رویایی می توانید بلیط چارتری و یا بلیط هواپیما تهیه کنید.

جزایر قناری سرزمین همیشه بهاری 

پارک ملی تیده پر بازدید کننده ترین پارک اسپانیا

پارک ملی تیده یکی از برترین جاذبه های جزایر قناری می باشد که دارای طبیعتی خارق العاده و زیبا می باشد و در تمامی فصول مملو از گردشگرانی است که با تور خارجی و تور داخلی به این طبیعت شگفت انگیز آمده اند. در این پارک مرتفع ترین کوه اسپانیا که به عنوان آتشفشان فعال نیز شناخته می شود وجود دارد و به همین علت در این منطقه می توانید سنگهای آذرین درونی و زیبا را که از دل کوه بیرون ریخته است از نزدیک ببینید.

لورو پارک و دلفین هایش

در لورو پارک دریاچه ای با آب بسیار شفاف و تمیز وجود دارد که در آن می توانید به تماشای  دلفین ها بپردازید. این دریاچه به مانند یک آکواریوم بوده و در آن آبزیان متنوعی را می توانید از نزدیک ببینید. همچنین در پارک لورو یک حیات وحش به تمام معنی از انواع پرندگان و حیوانات وحشی دیده می شود و بی تردید یکی از جاذبه های اصلی جزایر قناری می باشد که مورد توجه تعداد زیادی تور گردشگری است که از سراسر جهان به اینجا می آیند. قایق سواری از تفریحات رایج در این پارک لورو می باشد و لحظات شیرینی را برایتان می آفریند.

جزایر قناری سرزمین همیشه بهاری 

لاس کانتراس متفاوت ترین ساحل دنیا

لاس کانتراس ساحلی متفاوت است که در یک سوی آن دریایی به درخشندگی خورشید و در سوی دیگر آن کوه هایی به بلندای آسمان قرار گرفته است. این ساحل از محبوب ترین سواحل جزایر قناری می باشد و دارای آب و هوای بسیار تمیز و شن های سفید می باشد. در نزدیکی این ساحل هتل ها و ویلاهای شیک برای اقامت وجود دارد. از تفریحاتی که در لاس کانتراس بسیار رایج است همراه شدن با تور قایق سواری و گشت و گذار در این دریای بی انتها می باشد و اسکی روی آب و شنا و غواصی از دیگر تفریحات مورد علاقه گردشگران می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها