جاذبه های گردشگری هند بزرگترین دموکراسی جهان

در تور هند خودتان را برای بازدید از جاذبه های فراوان کشور هند آماده کنید هر چند که در سفر محدود قادر نخواهید بود از همه آنها دیدن کنید، پس بهتر است دیدنی ترین مکان ها که نماد هند هستند را در اولویت سفر خود قرار دهید. آشنایی با جاذبه های این کشور قبل از سفر با تور به شما در داشتن سفری دلچسب کمک می کند و با توجه مسیر طولانی بهتر است با رزرو بلیط هواپیما از خستگی سفر بکاهید و زمان کمتری را در مسیر خسته کننده و طولانی بگذرانید.

جاذبه های گردشگری هند بزرگترین دموکراسی جهان 

کاخ دریاچه یا کاخ تابستانی سلطنتی

در شهرستان اودایپور دریاچه ای به نام پیچولا وجود دارد که در وسط آن کاخ بسیار زیبا و شگفت انگیزی که در حدود دویست سال پیش کاخ تابستانی سلطنتی بوده است وجود دارد. کاخ دریاچه امروزه به عنوان یک هتل پنج ستاره در اختیار تور هند قرار می گیرد و دارای آب و هوای مطلوب و چشم اندازی بسیار جذاب است. هتل کاخ دریاچه در انتقال مهمانان به هتل از اسکله به عنوان یک قایق عمل می کند.

تاج محل یا اشک بر گونه ابدیت

مقصد بعدی تور هند درآگرا مقبره ای از سنگ مرمر سفید و بسیار زیبا است که امپراتور مغول به یاد عشق همسرایرانی اش ساخته است می باشد. و به نام اشک بر گونه ابدیت که از جاذبه های زیبای هند و یادگاری از شاهکارهای مغول است می درخشد. از دیگر جاذبه های تاج محل باغ های وسیع با گل های متنوع، استخرهای بزرگ و ساختمان های زیبا می باشد.

جاذبه های گردشگری هند بزرگترین دموکراسی جهان 

سواحل زیبای کرالا و سواحل پالوم

در ایالت کرالا در ساحل دریای آبی و زیبای عرب تالاب ها دیدنی وجود دارد که امروزه خانه های قایقی و قایق های برنجی سنتی به هتل های شناور تبدیل شده اند که رفت و آمد در این دریاچه به محبوبترین فعالیت تور هند برای گردشگران تبدیل شده است.در خط ساحلی کرالا گونه های متنوع آبزیان از جمله انواع قورباغه، ماهی، خرچنگ و حیواناتی مانند سمورهای آبی و لاک پشت وجود دارد تماشای آنها بسیار لذت بخش خواهد بود. ساحل پالوم یکی از زیباترین سواحل توسعه یافته گوا می باشد. این ساحل که در کنار دریایی آرام با بستری کم شیب است یک مکان دنج را برای استراحت و تفریح فراهم آورده است. این ساحل دارای هتل های زیبا و رستوران های با غذاهای متنوع است بطوریکه می توان یک شب آرام را درآن به صبح رساند. به دلیل داشتن امکاناتی فراتر از امکانات یک ساحل می تواند در برنامه تور گردشگری جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها