جاذبه های گردشگری مهدیشهر

در هر کدام از شهرهای کشور باستانی و متمدن ایران جاذبه های فراوانی برای بازدید وجود دارد اما به دلایل مختلفی حتی خود مرد این کشور آشنایی کافی با این مکان های دیدنی را ندارند. در استان سمنان شهر کوچکی به نام مهدیشهر قرار گرفته که از جاذبه های بسیاری برخوردار می باشد اما خیلی شناخته شده نیست. این شهر تمدن طولانی را به دنبال خود دارد به گونه ای که در کتاب های تاریخی و همچنین در شاهنامه از آن نام برده شده است و در قدیم به سنگسر معروف بوده است. معروف ترین جاذبه های این شهر را معرفی می کنیم. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

جاذبه های گردشگری مهدیشهر

آبشار مهدیشهر

در سفر به مهدیشهر حتما از آبشار معروف این شهر بازدید کنید، قرار گرفتن محل استراحت، درختان در روی بدنه کوه زیبایی منحصر به فرد را ایجاد کرده که کسانی که برای اولین بار این آبشار را می بینند، متحیر می مانند. برای رسیدن به ارتفاعات کوه تاسوعا باید از پله هایی که در نظر گرفته شده استفاده کنید و می توانیم در نوک کوه کل فضای این آبشار را ببینید. از جمله امکاناتی که در این محل برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است می توانیم به پارک کودک، سینمای روباز، آبشارهای مصنوعی اشاره کنیم. بازدید از پیکر کماندار مشهر ایرانی که آرش نام دارد از دیگر جاذبه های این آبشار محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری مهدیشهر

موزه عشایری مهدیشهر

در هر شهری اگر به دنبال تاریخ و تمدن مردم آن شهر می گردید حتما از موزه های موجود بازدید کنید چرا که با نگاهی گذرا با فرهنگ و سطح زندگی مردم در گذشته آشنا می شویم. در این موزه می توانید با سبک زندگی عشایر آشنا شوید و بخش های مختلف آن شامل ابزار و وسایل چیدن پشم گوسفندان، وسایل زندگی روز مره، هنرهای و وسایل ساخت دست، زیورآلات زینتی که خانم ها در جشن ها و مراسم خاص ازآن استفاده می کردند، می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها