جاذبه های گردشگری مادرید بخش دوم

مادرید را اصولاً فوتبالی ها بهتر می شناسد و شهرت تیم فوتبال این شهر زبانزد عام و خاص می باشد. اما آیا تور مادرید فقط فوتبال و رئال مادرید است؟ جواب مشخص است. خیر. تور مادرید همانگونه که در مقالات پیشین اشاره کردیم یکی از تورهای اروپایی محبوب به شمار می رود و جاذبه های تارخی و گردشگری و تفریحی این شهر هر گردشگری را به سمت مادرید می کشاند. مادرید و بارسلون نه تنها در فوتبال بلکه در گردشگری نیز از قطب های پر طرفدار هستند. آژانس هواپیمایی الهام سیر در ادامه معرفی شهر مادرید و جاذبه های گردشگری آن مطالبی را برای شما آماده و تقدیم می دارد. سفر خوشی را برای شما آرزومندیم.

جاذبه های گردشگری مادرید بخش دوم

میدان مایور و دروازه خورشید

یکی از اماکن توریستی تور مادرید میدانی است با نام میدان مایور که در قرن ۱۷مسلادی ساخته شده است. اهمیت این میدان از آن جهت است که در بازده های مختلف تاریخی توانسته است نقش مهمی در سیاسیت و تجارت این شهر داشته باشد و مراسمات و کارناوال های مختلفی در این مکان برگزار شده است. یکی از جذابیت های این میدان برای تورها و مسافرانی که به مادرید می روند کافه ها و رستوران های اطراف میدان است. مکان دیگری که در سفر به مادرید نباید از برنامه خود خارج کنید دروازه خورشید است که نام کامل آن پوئرتا دل سل می باشد. این بنای زیبا نماد خورشید می باشد و به کیلومتر صفر اسپانیا شهرت دارد. همچنین این میدان مرکز تردد با وسایل حمل و نقل عمومی نیز محسوب می شود. تاریخ اسپانیا به این دو نماد گره خورده است و حوادث تاریخی بسیاری در دل آنها نهفته است.

جاذبه های گردشگری مادرید بخش دوم

پارک بوئن رتیرو مادرید

مکان دیگری که در مادرید باید از آن بازدید کنید یک پارک است. اما نه یک پارک معمولی. پارک بوئن رتیرو در شلوغی مادرید یک نعمت بزرگ است و می توانید آرامش را در آنجا احساس کرده و خستگی از تن خود بیرون کنید. این پارک به این دلیل یک پارک معمولی نیست زیرا با وسعت زیادی که دارد و حدود دوازده هکتار می باشد قدمت تاریخی داشته و در قرن هفده میلادی بنا شده است. در این پارک وسیع و شگفت انگیز اماکن جالب بسیاری نیز وجود دارد که علاوه بر استراحت و لذت بردن از طبیعت می توانید از آنها نیز بازدید نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها