جاذبه های گردشگری شهمیرزاد

سرزمین پهناور ایران از جاذبه هایی زیادی برای بازدید برخوردار می باشد چه در زمینه آثار تاریخی و چه در زمینه زیبایی های طبیعی غنی و پربار می باشد. بسیاری از جاذبه های دیدنی در شهرستان های کوچک قرار گرفته و تعداد کمی از مردم از وجود آنها اطلاع دارند در نتیجه میزان بازدید کمتر از آنچه باید، است. شهمیرزاد دارای آب و هوایی گرم می باشد در نتیجه در فصل های سرد بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد و طبیعت بکر و غیر قابل توصیفش چشم ها را به خود خیره می کند پس مختصری از زیبایی های این شهر را تشریح می کنیم. با الهام سیر همراه باشید.

الهام سیر مجری فروش بلیط چارتر

جاذبه های گردشگری شهمیرزاد

شهر بازی کوهستانی شهمیرزاد

جذاب ترین جاذبه طبیعی که گردشگران و توریست ها را به سفر به شهمیرزاد متمایل می سازد، شهر بازی کوهستانی می باشد که در همین شهر واقع شده است. کوهستان های پوشیده از برف و سفیدی پایان ناپذیری که این منطقه کوهستانی را فرا گرفته است برای گردشگران از جذابیت بالایی بروردار می باشد. قرار گرفتن تله سیژ و رسیدن به ارتفاعات این منطقه به جذابیت های منطقه کوهستانی شهمیرزاد افزوده است. این منطقه از امکانات مناسبی برای اسکان گردشگران و توریست ها بر خوردار می باشد و بعد از بازدید و لذت بردن از تفریحاتی که در این منطقه مهیا شده است می توانید مدتی را به استراحت بپردازید و از گرمای آفتاب در میان زمین های پوشیده شده از برف لذت ببرید.

خرید بلیط هواپیما از الهام سیر

جاذبه های گردشگری شهمیرزاد

آبشار روزیه شهمیرزاد

از زیبایی های خدادای در این منطقه چشمه جوشانی است که از دل سنگ ها بیرون می آید و در میان دو کوه سر به فلک کشیده خود نمایی می کند. در مسیری که به سوی شهمیرزاد می رود می توانید در ارتفاعات کوه های بلندی که در کنار جاده واقع شده است از این پدیده طبیعی بازدید کنید و دیدین این کوه های بلند بزرگی و عظمت قدرت خداوند را نمایان می سازد.

تور استانبول | تور آنتالیا | تور تفلیس

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها