جاذبه های گردشگری ساری

یکی از شهر های استان مازندران که درمیان شهرهای این استان بیشترین جمعیت را دارا می باشد، شهر ساری نام دارد. گردشگران و مسافرانی که قصد سفر به شهر ساری را دارند، این تصمیم را به خاطر دیدن جنگل های انبوه و دریای زیبایش گرفته اند. قدم زدن درمیان ماسه های گرم ساحل آرامشی باور نکردنی را در وجود انسان زنده می کند. در این شهر زیبا به جز طبیعت بکر که جای صحبت ندارد، می توانیم مزه لذیذ غذاهای شمالی را نیز بچشید و برای گذراندن سفری خوش بهتر است از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کرده باشید. در ادامه آژانس هواپیمایی الهام سیر به بررسی برخی از جاذبه های گردشگری شهر ساری پرداخته است که توجه شما را به ادامه مقاله جلب می کنیم.

جاذبه های گردشگری ساری

تالاب حمیدآباد و پارک جنگلی

در سفر به روستای حمیدآباد حتما از تالای زیبایی که در این روستا واقع شده و گردشگران بسیاری برای بازدید از این طبیعت زیبا به این روستا سفر می کنند، بازدید کنید. وجود گل های نیلوفر با رنگ صورتی خاصی که دارند و برگ های سبز در سطح آب برکه زیبایی چشم نوازی را ایجاد کرده اند و حضور پرندگان در این برکه نیز زیبایی آن را دو چندان کرده است. به طور مسلم اگر کوهنوردی همراه با استفاده از هوای مناسب و طبیعت زیبا باشد لذتی دوچندان دارد، برای بهره بردن از این لذت کافیست در سفر به شهر ساری پارک جنگلی شهید زارع را برای استراحت و صرف وعده غذایی انتخاب کنید. وجود امکانات مناسب و سرویس بهداشتی برای رفاه حال گردشگران و مسافران مهیا شده است.

جاذبه های گردشگری ساری

سد سلیمان ساری

در شهر ساری می توانید از سد بزرگی که آب زیادی را در خود جای داده است، دیدن کنید. این سد کوهستانی در تنگه ای به نام سلیمان قرار گرفته است به همین دلیل این سد به این نام شهرت یافته است. از امکانات تفریحی سد می توانیم به وجود قایق های موتوری که تجربه قایق سواری را مهیا می سازد اشاره کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها