جاذبه های گردشگری تونس

مجموعه تفریحی کارتاژلند تونس:

این مجموعه تفریحی واقع در شهر حمامت تونس، از جذایترین تفریحات این شهر میباشد. این مجموعه که در سال ۲۰۰۳ شروع بکار کرد، دارای چند بخش اصلی است که در هر بخش تفریحات متنوع با همه سلیقه ها میباشد. این بخش ها شامل: گنجینه کارتاژلند، بازیهای آبی، تونل وحشت رودخانه خروشان، سورتمه، سافاری آفریقایی، بوم رنگ، شهر گمشده برادران بارباروس، باغ وحش، سافاری و… میباشد که هریک ورودی جداگانه دارد.

این مجموعه تفریحی دارای میلیونها طرفدار میباشد و معروف به دیسن لند آفریقاست. در ورودی این مجموعه چندین فیل بزرگ و قهرمان اسطوره ای تونس، هانیبال در جنگ های یونیک را مشاهده میکنید.

مجموعه تفریحی کارتاژلند تونس
مجموعه تفریحی کارتاژلند تونس

 

آمفی تئاتر الجم:

این آمفی تئاتر که به گفته لیدرتورمون دومین آمفی تئاتر بزرگ رومی هاست، دارای سه طبقه با گنجایش ۳۰٫۰۰۰ جمعیت است که برای تماشا مبارزه انسان با انسان و یا انسان با حیوان که با هدف انتقام یا  انتخاب برده و جنگجو برگزار میشد، در قرون وسطا و قبل از آن مورد استفاده قرار گرفته میشد. 

طبقات زیرزمین الجم محل نگهداری حیوانات وحشی که از دریچه های کناری برای مبارزه وارد میدان میشدند. در میدان هم چندین نوع گودال بزرگ و کوچک وجود داشت که هرکه در آن میافتاد بازنده محسوب میشد.

آمفی تئاتر الجم - تونس
آمفی تئاتر الجم

 

مسجد الزیتونه:

 

 

 

 

 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها