جاذبه های گردشگری تور گرجستان

یکی از کشور هایی که جاذبه های بسیاری برای گردشگران و خصوصاً گردشگران تور اروپا دارد کشور گرجستان است، چرا که هم طبیعت زیبا و هم مکان های تاریخی بسیاری برای بازدید دارد. به همین دلیل همیشه تعداد زیادی تور خارجی زیادی به این کشور وجود دارد. برای سفر با تور گرجستان می توانید از بلیط هواپیما و یا بلیط چارتری استفاده کنید. در ادامه با برخی از جاذبه های گردشگری تور گرجستان آشنا می شویم.

جاذبه های گردشگری تور گرجستان 

شهرهای متسختا و سوانتی در تور گرجستان

از قدیمی ترین شهر های گرجستان که در تور اروپا مورد بازدید قرار می گیرد، متسختا می باشد که جزو آثار ملی کشور گرجستان به حساب می آید و خانه های این شهر با همان نمای قدیمی باقی مانده اند. شهر دیگری که از آن در تور گرجستان دیدن می شود، سوانتی است که شهرت این شهر به واسطه چشم انداز های بی نظیر و معماری جالبش می باشد و مورد توجه گردشگران زیادی قرار می گیرد.

قفقاز و اوشگولی در تور اروپایی گرجستان

یکی از بلندترین کوه های اروپا منطقه کوهستانی قفقاز می باشد که ما بین دو دریای سیاه و خزر واقع شده است و آنچه مورد توجه گردشگران تور داخلی علاقه مند به کوهنوری قرار می گیرد کوه البروس است که بلند ترین نقطه این منطقه کوهستانی می باشد. یکی از روستاهای مورد بازدید در سفر به کشور گرجستان نیز روستای اوشگولی است که مرتفع ترین روستای اروپا می باشد و شهرت این روستا به خاطر برج های دیده بانی است که به سبک معماری سوانتی ساخته شده است.

جاذبه های گردشگری تور گرجستان 

کلیساها و دژهای عظیم و تاریخی گرجستان

از کلیساهای مورد بازدید در گرجستان، کلیسای شهر تلفیس است که مردم بومی این کلیسا را با نام سامبا نیز می شناسند و سومین کلیسای بلند دنیاست. از دیگر مکان های دیدنی تور گرجستان می توان دژ ناریکالا که بر سطح رودخانه کوارا قرار دارد و علاوه بر خود دژ زیبایی های بی نظیر که در داخل دژ پیش چشمان انسان نمایان می شود شگفت انگیز است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها