جاذبه های گردشگری تور روسیه

شهر مسکو یکی از بزرگترین شهرهای قاره اروپا و پایتخت کشور روسیه است که یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای تور خارجی به حساب می آید و ظرفیت بسیار زیادی برای جذب گردشگران و توریست ها دارد. نام این شهر دیدنی در تور روسیه از نام رود (موسکوا) به معنای شهر کنار رود گرفته شده است. قبل از رزرو بلیط هواپیما بهتر است درباره مکان های دیدنی این شهر اطلاعات کافی داشته باشید. می خواهیم درباره تور مسکو و این شهر رویایی و دیدنی توضیحاتی مختصر را ارائه دهیم.

 جاذبه های گردشگری تور روسیه

مسکو نگین گردشگری روسیه

یکی از مکان هایی که در تور مسکو مورد بازدید قرار می گیرد دانشگاه دولتی (لومونسف مسکو) است که در سال ۱۷۵۵ به دستور ژوزف استالین بر روی تپه ای به اسم تپه گنجشکان با سبک معماری گوتیک و باروک بنا شده است. بنای دیگری که توسط استالین ساخته شده است هفت خواهران یا آسمان خراش استالین است که از هفت ساختمان دانشگاه دولتی مسکو، مجتمع کاتلنیچسکایا، هتل اوکراین، ساختمان وزارت خارجه، مجتمع کورد ینسکایا، برج دوشکین و هتل لنینگراد تشکیل شده است. بنای دیگری که جزو مکان های گردشگری در تور روسیه به حساب می آید، بنای یادبود فتح فضا نام دارد که به افتخار برنامه فضایی روسیه به ارتفاع ۱۰۷ متر ساخته شده است که در زیر این بنای موشکی شکل، موزه ملی فضا قرار دارد.

جاذبه های گردشگری تور روسیه 

تنوع اماکن تاریخی گردشگری تور مسکو

تور مسکو به دلیل وجود بناهای دیدنی زمان زیادی به طول می انجامد و حتماً باید از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کرد. دو کلیسایی که در تور مسکو مورد بازدید قرار میگیرد کلیسای سنت باسیل و کلیسای جامع مسیح منجی می باشد که کلیسای سنت باسیل ۴۵۰ سال قدمت دارد و به دستور ایوان مخوف در میدان سرخ مسکو ساخته شده است و بعد از چندین سال به موزه تبدیل شده است. کلیسای جامع مسیح منجی که ارتفاع ۱۰۳ متری دارد و در بخش شمالی رود موسکوا و جنوب غربی کرملین قرار دارد. مجسمه پیتر یکم، آرامگاه سرباز گمنام و متروی مسکو نیز در تور مسکو مورد بازدید قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها