جاذبه های گردشگری تور بانکوک

پایتخت کشور تایلند که به خاطر داشتن هتل های مجلل، ساختمان های سر به فلک کشیده و باغ وحش هایش شهرت یافته است. برای سفر به شهری که فرهنگ شرقی و غربی را در کنار یکدیگر دارد در تور تایلند، می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. تور بانکوک که به خاطر جذابیت فراوان به شهر فرشته ها نامگذاری شده دارای دیدنی های زیادی می باشد که برخی از این دیدنی های تور بانکوک را در این نوشتار مرور می کنیم.

جاذبه های گردشگری تور بانکوک 

معبدها در تور بانکوک

گردشگران تورهای خارجی تلاش می کنند تا در هر کشوری از بهترین جاذبه هایش بازدید کنند. در تور بانکوک می توانید معبد سپیده دم که از ابتدای رود چائو آغاز می شود و متعلق به بودایی ها می باشد دیدن کنید. معبد بودای زمردین دارای قوانین خاصی برای ورود به داخل معبد می باشد،که می توانید لباس ها مورد نظر را در ورودی معبد تهیه کنید. بنای این معبد در زمان های گذشته مربوط به تاکینگ ها بوده است.

جاذبه های گردشگری تور بانکوک 

بازار چاتوچاک و رود چائو

گردشگرانی که به دنبال خرید سوغاتی برای دوستان خود در تور بانکوک هستند می توانند از بازار چاتو چاک بازدید کنند. این بازار بیش از ده هزار غرفه دارد و افراد زیادی از این بازار خرید می کنند. در تور بانکوک می توانید قایق سواری را در رود چائو که از میان بانکوک عبور می کند تجربه کنید، زیبایی های اطراف رود شامل ساختمان های سر به فلک کشیده و خانه های تایلندی می باشد.

جاذبه های گردشگری تور بانکوک 

اماکن دیدنی تور بانکوک

در تور بانکوک می توانید از بازار منحصر به فردی که در یک انبار قطار برپا می شود بازدید کنید. این بازار شامل لباس های محلی و وسایل عتیقه و منحصر به فرد می باشد. این بازار دیدنی شب ها برگزار می شود و به جز خرید می توانید طعم غذاهای لذیذی را نیز در آن بچشید. بازدید از موزه ملی تور بانکوک هر گردشگری را متحیر می سازد زیرا در این موزه هم می توانید آثار تاریخی را ببینید و هم از طبیعت لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها