جاذبه های گردشگری برزیل کشور فوتبال و قهوه

کشور برزیل پنجمین کشور بزرگ دنیا می باشد که پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی می باشد و سالانه تور خارجی زیادی از این کشور و از جاذبه های آن دیدن می کنند. با داشتن ویزای توریستی برزیل تعطیلات نوروزی فراموش نشدنی را در این کشور توریستی برای خودتان رقم بزنید. در این جا به چند مورد از بهترین جاذبه های این کشور اشاره می کنیم که می توانید با استفاده از تور خارجی برزیل و دریافت بلیط هواپیما به آسانی به این کشور سفر کنید.

جاذبه های گردشگری برزیل کشور فوتبال و قهوه 

جزایر فرناندو دو نورونها

جزایر فرناندو دو نورونها در بیش از پانصد سال پیش توسط شخصی به نام آمریکو وسپوچی کشف شد. این جزایر در تمام طول سال دارای آب گرم و نیز آب شفاف به طوری که تا عمق ۵۰ کیلومتر هم دید دارد و برای غواصی مکانی بسیار عالی است. سواحل بکر، منظره زیبا و حیات وحش به جذابیت های این جزایر افزوده است.

جاذبه های گردشگری برزیل کشور فوتبال و قهوه 

سواحل سالوادور و پارک آبی ونیز برزیل

سالوادور دارای سواحل فوق العاده خیره کننده و جذاب می باشد. این ساحل زیبا دارای محیطی مناسب برای غواصی، شنا، قایقرانی می باشد بدلیل داشتن موج های بلند برای موج سواری مناسب است همچنین سواحل بوسیله صخره ها محدود شده و تشکیل استخری طبیعی و بدون خطر برای کودکان را داده است. سلوادور مرکز ایالت باهیا است و یک شهر زیباست که دارای موسیقی پرجنب و جوش می باشد و تورهای فراوانی برای دیدن آن به این منطقه می روند. پارک آبی ونیز یکی از بزرگترین پارک های آبی در آمریکای جنوبی است که شامل بزرگترین رودخانه مصنوعی برزیل که رودخانه آمازون نام دارد می شود. این پارک آبی در ساحل ماریانا قرار دارد و شامل میدان پری دریایی هم می شود که این میدان یک دوش بارانی را برای بازدید کننده گان فراهم می آورد. علاوه بر سرگرمی های متعدد و مهیج دراین پارک می توانید  از بهترین غذاهای دریایی و سنتی که در رستوران های موجود در این پارک سرو می شود بهره ببرید.

جاذبه های گردشگری برزیل کشور فوتبال و قهوه 

آبشارهای ایکاسو بر فراز بهشت

آبشارهای ایگواکو که ایکاسو نیز نامیده می شود از عجایب طبیعی جهان در مرز بین برزیل و آرژانتین قرار دارد و مقصد بسیاری از گردشگران و تور ها می باشد. این آبشارها به شهرهای پورتو یواسو در آرژانتین و فوز دو ایگوا در برزیل منتهی می شوند. این مجموعه شامل ۲۷۵ آبشار در کنار رودخانه ایگاسو می باشد این آبشارها بسیار مرتفع هستند و چشمگیر ترین و بلند ترین آنها گلوگاه شیطان است که یو شکل می باشد. این مجموعه رویایی و وصف نشدنی بهشت را در برابر چشمان گردشگران به تصویر می کشد و بازدید از آن خاطراتی بسیار جذاب در تور برزیل برایتان بر جای می گذارد. شرکت الهام سیر ارائه دهنده انواع تورهای داخلی و خارجی در ایران .

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها