جاذبه های گردشگری ارمنستان

گردشگرانی که علاقه زیادی به بازدید از جاذبه های تاریخی دارند بهتر است تور ارزان ارمنستان را از دست ندهند. برای سفر به دل تایخ می توانید از سفر زمینی و یا سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما به مقصد این کشور دوست و همسایه با اشتراکات تاریخی فراوان با ایرانیان استفاده کنید. ایرانی ها برای بازدید از اماکن تاریخی و مناظر بی نظیر تور ارمنستان این کشور را انتخاب می کنند. زیبایی های تور ارمنستان شامل موارد زیر می باشد.

جاذبه های گردشگری ارمنستان 

صومعه ها در تور ارمنستان

جاذبه ای که در تور ارمنستان هم جنبه تاریخی دارد هم جنبه سیاحتی، جایی به جز صومعه گغارد نیست. این صومعه بر بلندای قلعه ای قرار گرفته است و طبیعتی که در اطراف این قله قرار گرفته چشم هر بیننده ای را خیره می کند. بخش های مختلف این مکان مذهبی شامل مقبره، کلیسا و نماز خانه می باشد. در این تور می توانید از صومعه ای که نقش مهمی در تاریخ ارمنستان داشته بازدید کنید، صومعه تاتو در دره تنگ قرار گرفته است.

جاذبه های گردشگری ارمنستان

میدان جمهوری ارمنستان

در تور ارمنستان می توانیم از میدان جمهوری بازدید کنید که به سبک معماری نئوکلاسیک ساخته شده است. در نزدیکی از میدان می توانید از ساختمان های دیگری مانند خانه دولت، ساختمان وزارت و اداره پست هم دیدن کنید. در این میدان فواره موزیکال در شب ها جلوه خاصی به میدان می دهد.

جاذبه های گردشگری ارمنستان 

کاسکاد در تور ارمنستان

جاذبه زیبایی که در تور ارمنستان مورد بازدید قرار می گیرد هزار پله می باشد که به خاطر تعداد زیاد پله هایش به این نام شهرت یافته است. در این مکان به جز حیاط هایی که با پله ها به یکدیگر وصل می شوند می توانید از باغ ها و سالن هایی که آثار تاریخی در آنها به نمایش گذاشته شده است بازدید کنید.

روستای گارنی

گردشگران تور ارمنستان از روستای گارنی به خاطر وجود آثار تاریخی مربوط به دوران هلن و مسحیت بازدید می کنند. وجود آثار تاریخی مانند گارنیست که نمادی از معماری هلندی می باشد در این تور مورد توجه قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها