جاذبه های پایتخت در تور تهران

پایتخت کشور عزیزمان ایران تهران نام دارد که بسیار مورد توجه گردشگرانی که با تور خارجی و رزرو بلیط هواپیما به کشورمان سفر می کنند و نیز ایرانیانی که با تور داخلی تهرانگردی به پایتخت می آیند، قرار گرفته است. شهر تهران یکی از شهرهای بزرگ جهان است که جمعیتش بالای ده میلیون نفر است و زمینه پیشرفت و ترقی را دارد. توجه گردشگران به تور تهران به خاطر وجود معیارهای قدیمی و جدید در کنار یکدیگر است. هم اکنون می خواهیم دیدنی ها تور تهران را در این نوشتار شرح دهیم.

جاذبه های پایتخت در تور تهران 

سفارت آمریکا و کاخ گلستان در تور تهران

سفارت آمریکا یکی از مهمترین مکان ها در تور خاورمیانه بوده که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی توسط تعدادی از دانشجوها اشغال شد و تعدادی از آمریکایی ها به عنوان گروگان بازداشت شدند و پس از مدتی با توافق بین دو کشور گروگان ها آزاد شدند. اکنون این مکان با نام لانه جاسوسی مورد بازدید قرار میگیرد و در داخل سفارت شعارها و نقاشی های ضد آمریکایی وجود دارد و این مکان در تور تهران مورد بازدید قرار می گیرد. کاخ گلستان مربوط به دوره صفویان می باشد. این کاخ نمایی از هنر و معماری اسلامی می باشد و زیبایی هنر اسلامی را در جای جای کاخ از دیوارهای خارجی گرفته تا نمای داخلی قابل مشاهده است و در حیاط کاخ فواره های آب و باغچه های زیبایی وجود دارد که بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار می گیرد.

جاذبه های پایتخت در تور تهران 

برج آزادی و برج میلاد دو نماد تور تهران

برج میلاد یکی از برج های بلند دنیا به حساب می آید که به خاطر ارتفاع بلندی که دارد بر تمام شهر تهران مشرف است و یکی از مکان های مورد بازدید در تورهای گردشگری مختلف می باشد. این برج بلند شامل هتل و رستوران گردان هم می باشد. دومین برج تهران برج آزادی نام دارد که در میدان آزادی قرار دارد و معمار این برج بلند و نماد ملی، حسین نعمت بوده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها