جاذبه های مسکو یا شهر یخبندان

مسکو پایتخت و بزرگترین شهر کشور روسیه می باشد که دارای فرودگاه ها و راه آهن های متعددی می باشد. برای ورود به شهر مسکو باید ویزای توریستی روسیه را داشته باشید به خاطر داشته باشید مدت زمان این ویزا برای گردشگران محدود می باشد به همین خاطر باید مدت اقامت در هتل و تاریخی که بر روی بلیط هواپیما برای حرکت وجود دارد با ویزا مطابقت داشته باشد. آب و هوای شمال مسکو همیشه زمستانی بر عکس آن آب و هوای جنوب مسکو همیشه تابستانی و گرم و سرسبز می باشد به همین دلیل در این کشور همزمان می توانید زمستان و تابستان را ببینید.

جاذبه های مسکو یا شهر یخبندان 

کاخ کرملین و میدان سرخ و کلیسای مشهور آن

یکی از جاذبه های تور مسکو این دو کاخ هستند. این کاخ ها بسیار زیبا هستند و با قدمت تاریخی زیاد درست در مرکز مسکو قرار گرفته است و به مانند نگینی در صنعت گردشگری می درخشند. در کرملین ۹ بنا که شامل کاخ های زیبا و کلیساهای متفاوت می باشد و در اولویت برنامه لیدرهای تور خارجی می باشد. در نزدیکی کاخ های کرملین میدان سرخ وجود دارد که مرکزی ترین میدان مسکو می باشد در این میدان کلیسایی با معماری متفاوت و گنبدهای رنگارنگش که بسیار منحصر به فرد می باشد وجود دارد و این مجموعه در کنار هم بی شک از برترین جاذبه های توریستی جهان می باشد و همیشه میزبان تور مسکو از جای جای جهان می باشند.

مترویی متفاوت در مسکو

با شنیدن اسم مترو فقط سیستم حمل و نقل زیرزمینی در ذهن تداعی می شود اما جالب است بدانید مسکو دارای مترویی به زیبایی یک مکان هنری و شاید بسیار زیباتر می باشد. در معماری مترو مسکو انواع سنگ های قیمتی با ظریف کاری به کار برده شده است و مکانی بی نظیر را در عمقی بسیار زیاد به وجود آورده است. منحصر به فرد بودن، این مترو را به یکی از جاذبه های مهم مسکو و مقصد بعدی تور گردشگری تبدیل کرده است.

جاذبه های مسکو یا شهر یخبندان 

کیلومتر صفر مسکو

کیلومتر صفر به مکانی گفته می شود که در شهر پایتخت قرار دارد و به عنوان یه مقیاس شناخته می شود و فاصله هر منطقه ای را نسبت به آن می سنجند. کیلومتر صفر مسکو یک دایره به رنگ مسی می باشد که برخی از بومیان منطقه بر این باورند که در بر آورده کردن آرزوهای آنها موثر می باشد. کیلومتر صفر مسکو به دلیل نزدیکی به مرکز شهر به اکثر هتل ها و رستوران ها و فروشگاه ها دسترسی خوبی دارد و به همین دلیل برای تور گردشگری از امتیاز ویژه ای برخوردار است. از دیگر مکان های دیدنی مسکو می توان به میدان مانژ، موزه مسکو، باغ الکساندر گاردن، مسکو مانژ، دانشگاه مسکو، خانه تئاتر و گالری ترتیاکوف اشاره کرد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها