جاذبه های مرکز فرانسه

برج ایفل مشهورترین نماد پاریس است. پاریس شهر آرمانی است که دارای نمادهای زیادی است که معروفترین و زیباترین نماد آن برج زیبای ایفل می باشد این برج یکی از بلندترین برج های دنیا نیز هست و دارای ارتفاعی برابر سیصد و بیست و چهار متر است. بی تردید برج ایفل یکی از جاذبه هایی است که هر گردشگری در سفر به پاریس از آن دیدن می کند و در کنار آن عکس می گیرد. آژانس الهام سیر در ادامه دو مورد دیگر از جادبه های پاریس را معرفی خواهد نمود. قدمت برج ایفل به ۱۵۰ سال می رسد این برج بلند دارای چندین طبقه است که هم با پله . هم با آسانسور می توان از به طبقات دیگر رفت و از آن دیدن کرد.برج ایفل و بازدید از آن همیشه به دلیل حضور گردشگران از سراسر دنیا بسیار زمان بر است اما این دیدنی آنقدر جذاب است که ارزش گذاشتن وقت را دارد.

جاذبه های مرکز فرانسه

موزه تاریخی هنری لوور در پاریس

موزه لوور یکی از دیگر نمادهای شهر پاریس است که بازدید از آن برای اهل هنر بسیار جذاب است. به جرأت می توان گفت که موزه لوور یکی از بزرگترین و معروفترین موزه های جهان است و در این موزه آثار هنری مشهوری همچون تابلوی مونالیزا ، بخش هایی از تخت جمشید و کتیبه داریوش نگهداری می شوند. ساختمان موزه لوور خود نیز جزء دیدنی های شهر پاریس است این بنا دارای یک محوطه خیلی بزرگ است که در سه طرف آن بنای موزه وجود دارد و در وسط محوطه یک هرم شیشه ای قرار دارد که بسیار زیبا است. برای بازدید از موزه لوور به دلیل وسعت آن یک روز کامل زمان نیاز است.

جاذبه های مرکز فرانسه

شانزه لیزه خیابانی در پاریس

شانزه لیزه یکی از معروفترین خیابان های دنیا است که در کشور فرانسه و در شهر پاریس قرار دارد این خیابان به بزرگترین خیابان پاریس نیز شهرت دارد. در خیابان شانزه لیزه معروفترین مارک های دنیا در لوکس ترین مغازه ها و مراکز خرید را می توانید پیدا کنید. گردشگران علاقمند به خرید این خیابان را به خوبی می شناسند و در سفر به پاریس حتما از این خیابان و از مغازه های بی نظیرش خرید می کنند. شانزه لیزه در اواخر سال تا زمان جشن آغاز سال مملو از درخت های کریسمس است که به این خیابان روشنایی خاصی بخشیده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها