جاذبه های قائم شهر

اگر در میان شهر های شمالی به دنبال جایی می گردید که همان بافت قدیمی و تاریخی خود را حفظ کرده باشد حتماً از قائم شهر بازدید کنید. این شهر به خاطر بیشینه تاریخی طولانی که دارد موزد توجه گردشگران و بازدید کنندگان قرار می گیرد. از صنایع دستی که در این شهر برای عرضه به بازدید کنند گان وجود دارد می توانیم به جوراب بافی و حصیر بافی اشاره کنیم. طبیعت سرسبزی که در اطراف شهر قرار دارد برای گذراندن وقت و استراحت بسیار عالی می باشد. از جاذبه های طبیعی این شهر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. در ادامه با آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید.

جاذبه های قائم شهر

روستای قادی کلا قائم شهر

در این شهر به جز زیبای های جنگل می توانید از مرداب هایی که گویی مدتهاست سکوت اختیار کرده اند بازدید کنید. در روستای قادی کلا مرداب زیبایی قرار گرفته که دور تا دور اطراف آن را درختان سربه فلک کشیده محصور کرده اند که از آب همین مرداب برای زنده ماندن استفاده می کنند. برای دیدن این مرداب باید از کنار شالیزار های و زمین هایی که برای کشت ذرت و شبدر مهیا شده اند عبور کنید. قرار گرفتن نیلوفرهایی به رنگ آبی در سطح مرداب زیبایی بی نظیری را به این محیط بخشیده که همراه شدنش با سکوت آرامش وصف ناپذیری را ایجاد کرده است. طبیعت زیبای اطراف مرداب باعث شده تا گردشگران و مسافران این مکان را برای استراحت و رفع خستگی مناسب بدانند.

جاذبه های قائم شهر

جنگل شالتماس قائم شهر

آنچه از دوران پادشاهی شاهان صفوی در این منطقه به جای مانده است جنگل زیبایی است که که آثار تاریخی بسیاری از دل آن بیرون کشیده شده و نامش برگرفته از نام شاه طهماسب می باشد. تاریخی ترین مکانی که در جنگل می توانید ازآن بازدید کنید پلنگ چشمه می باشد که آبی روان و زلال را دارا می باشد و اطراف آن را درختان بلندمازو، نمدار، ملچ و انجیلی فرا گرفته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها