جاذبه های طبیعی دیدنی انگلستان

انگلیس کشوری با جاذبه های فراوان و زیبا است که با یک بار سفر با تور نمی توان از تمامی آن دیدن کرد. با سفرهای متعدد به این کشور و یا سفر چندین روزه از تمامی جاذبه های آن دیدن کنید و خاطرات به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید. گرفتن ویزا برای سفر به این کشور آنچنان که به نظر می رسد مشکل نیست و انواع بلیط هواپیما به صورت بلیط چارتر و غیره را می تواند خریداری کرده یا از تور انگلیس استفاده کرد. در این جا چهار مورد از جاذبه های مشهور و طبیعی انگلستان را معرفی می کنیم.

جاذبه های طبیعی دیدنی انگلستان

بندر ماهیگیری سنت ایوس

سنت ایوس شهر ساحلی بسیار دوست داشتنی و زیبا که در گذشته به شهر ماهیگیری معروف بوده است. امروزه این شهر به یکی از تفرجگاه های شلوغ انگلستان تبدیل شده و دو سال پیاپی به عنوان برترین شهر و ساحل انگلستان برگزیده شد. پیاده روی در کوچه ها و گذرگاه های این شهر ساحلی و دیدن بناهای عجیب و مکان های هنری انرژی مضاعفی را می طلبد که در گردشگران با روحیه مهیج که این کشور را برای مسافرت با تور انتخاب کرده اند بی شک وجود دارد.

پارک لیک دیستریکت تجربه آرامش

پارک لیک دیستریکت که از شهرت بسیاری برخوردار است زیرا بلندترین کوه انگلستان به نام سکافل پیک و نیز طویل ترین دریاچه این کشور به نام ویندرمر در این پارک قرار دارد. لیک دیستریکت در کامبریای انگلیس قرار دارد و وسیع ترین پارک این کشور است. پیاده روی و کوه نوردی در فضای باز و خوش آب و هوای این پارک بسیار لذت بخش است. این مقصد توریستی سالانه میلیون ها بازدید کننده را با تور یا به صورت انفرادی و خانوادگی پذیرا است.

جاذبه های طبیعی دیدنی انگلستان

ساحل ژوراسیک بهشت انگلیسی ها

البته ناگفته نماند که در بیشتر مناطق انگلستان هتل های لوکس و مجلل و متنوعی جهت اقامت مسافران وجود دارد که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. ساحل رویایی ژوراسیک که بهشت را در برابر چشمان بینندگان خود به تصویر می کشد در بخش جنوبی کشور انگلیس قرار دارد. در این ساحل صخره هایی با قدمت چند میلیون ساله وجود دارد که به احتمال مربوط به زمان جدایی قاره ها است. توصیف این منطقه ها بر عهده موزه ها می باشد. این ساحل زیبا مملو از فسیل های متنوع است. گردشگران و توریست ها در این ساحل دلنشین پیاده روی می کنند و گاهی به جمع کردن فسیل ها مشغول می شوند. تور انگلستان بدون بازدید از ساحل ژوراسیک کامل نمی شود.

جاذبه های طبیعی دیدنی انگلستان 

برایتون تفرجگاه ویکتوریایی

در ساحل شهر ساسکس یک تفرجگاه ساحلی زیبا به نام برایتون می درخشد. برایتون در نزدیکی لندن قرار دارد. بازدیدکنندگان و گردشگران روی کاخ اسکله قدم می زنند و از زیبایی این ساحل به وجد می آیند. بخش ساحلی دارای ساختمان هایی باقدمت زیاد و به سبک ویکتوریایی و نیز باغ سنتی است که امروزه امکانات رفاهی و توریستی را برای تور گردشگری فراهم کرده است. در این شهر ساحلی شب ها نیز از هیاهوی زندگی و شلوغی خبری نیست و آرامش روح نوازی را می توان حس کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها