جاذبه های رایگان در تور سنگاپور

در سنگاپور جاذبه های دیدنی زیادی وجود دارد و برخی از این جاذبه ها با وجود زیبایی و منحصر به فرد بودنشان برای عموم رایگان است. توصیه می کنیم در تور سنگاپور آنها را از دست ندهید. شرکت الهام سیر ارائه دهنده انواع تورهای مسافرتی در ایران .

جاذبه های رایگان در تور سنگاپور 

باغ گاردنز بای دی بی و باغ گیاه شناسی بوتانیک

باغ گاردنز بای دی بی دارای بخش های مختلف و جذابی مانند باغ گیاه شناسی، حیات وحش، رودخانه زیبا و نیز کوه ها و صخره های مناسب برای کوهنوردان و صخره نوردان می باشد. در این پارک درختان فلزی ساخته شده است که نورپردازی جالب توجه و زیبایی دارد که به عنوان نماد این پارک نیز شناخته شده است. بازدید از تمامی جاذبه های پارک برای گردشگران تور داخلی و گردشگران تور خارجی رایگان می باشد. باغ گیاه شناسی بوتانیک که نزدیک به دو قرن قدمت دارد دارای وسعت بسیار زیادی می باشد و یکی از بزرگترین باغ های دنیا است. در این باغ انواع گونه های گیاهی و گل های متنوع وجود دارد و قسمتی از باغ فقط به گونه های کم یاب و زیبای گل ارکیده اختصاص یافته است.

مسیر چوبی جزیره سنتوسا و بوستان فورت کنینگ

یکی از راه های رسیدن به جزیره زیبا و مدرن سنتوسا عبور کردن از مسیری چوبی است که به دست بشر ساخته شده است و طبیعی نمی باشد اما از جاذبه های گردشگری تور سنگاپور می باشد. جالب است بدانید در هنگام قدم زدن در این مسیر بیشتر با گردشگرانی برخورد می کنید که با تور خارجی به این کشور آمده اند زیرا گردشگران تور داخلی علاقه چندانی به این جاذبه مصنوعی ندارند. یکی از مزیت های این بوستان قدیمی مجاور بودن با اسکله زیبای کلارک می باشد. در این پارک هتل لوکسی وجود دارد که به مانند پارک از قدمت بسیار زیادی برخوردار است.بازدید از آثار تاریخی این پارک فراموش نشود.

جاذبه های رایگان در تور سنگاپور 

قدم زدن روی پل معلق مک ریچی و تماشای جنگل های اطراف

پل معلق مک ریچی یکی از پل های طویل و معروف جهان می باشد که در سنگاپور قرار دارد. پیاده روی و قدم زدن روی این پل لذت و هیجان وصف ناشدنی دارد و گاهی ترس را نیز به همراه دارد. این پل همه روزه به جز روزهای تعطیل پذیرای تور گردشگری بسیاری می باشد که از سراسر جهان به سنگاپور آمده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها