جاذبه های دیدنی واشنگتن و نکات مهم

بهترین زمان برای سفر به واشنگتن

ایالت واشنگتن که پایتخت کشور آمریکا می باشد دارای زمستان سرد و طاقت فرسایی است به طوری که سرمای زیاد باعث می شود مسافران تور گردشگری از لذت گردش در این ایالت بگذرند. در این ایالت فصل تابستان نیز فصلی داغ و بسیار گرم می باشد اما فصل بهار و فصل پاییز بهترین زمان برای بازدید از جاذبه های ایالت واشنگتن بوده به همین دلیل است که تور نوروزی واشنگتن بسیار غوغا می کند و امکان دارد بلیط چارتر تمام شود و دسترسی به بلیط سیستمی هم وجود نداشته باشد.

جاذبه های دیدنی واشنگتن و نکات مهم 

انواع هتل و هزینه های آنها

واشنگتن مملو از هتل لوکس، اقامتگاه و هاستل می باشد و بنا به اینکه در کدام فصل به این ایالت سفر می کنید قیمت ها متفاوت می باشد. معمولا در سه ماه فصل زمستان قیمت همه هتل ها افت چشمگیری می کند زیرا کمتر تور گردشگری در این سرما راغب به سفر به واشنگتن است. قیمت هتل ها بسته به امکاناتشان از ۲۲۰۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰۰۰ متغیر می باشد. اگر هزینه ها برایتان مهم است می توانید در هاستل ها اقامت کنید که فقط جای خواب و یک سری امکانات محدود را برایتان فراهم می کنند و هزینه اتاق های هاستل ها زیر ۲۰۰هزار تومان است.

رستوران ها و هزینه غذاها

در تور واشنگتن رستوران های بین المللی زیادی وجود دارد که هر نوع غذایی چه ایرانی و چه دریایی در آن یافت می شود اما هزینه غذاها در این رستوران ها و نیز اکثر رستوران های شهر تا حدودی زیاد است و هر پرس غذا از ۶۰ هزار تومان شروع می شود اما رستوران برخی هتل ها به دلیل آنکه در آن اقامت دارید غذای ارزانتر و باکیفیتی ارائه می دهند. اگر رژیم خاصی دارید و یا هزینه کمتری می خواهید صرف خوردن بکنید می توانید تمامی مواد خوراکی خود را با قیمتی ارزانتر از فروشگاه های شهر تهیه کنید و آشپز خودتان باشید.

جاذبه های دیدنی واشنگتن و نکات مهم 

دیدنی های رایگان در واشنگتن

با اینکه تور واشنگتن بسیار هزینه براست اما می توانید کمی زرنگی به خرج بدهید و از جاذبه های زیبا اما رایگان این ایالت بهره ببرید. اکثر نمادها و آثار تاریخی و نیز همه موزه های واشنگتن برای عموم مردم و گردشگران رایگان است. در فضاهای باز مثل پارک ها و اکثر تفریگاه ها سینماهای روباز و رایگان وجود دارد که تماشای فیلم زیر آسمان بسیار لذت بخش می باشد. برای دیدن تئاتر نیز می توانید از بلیط لحظه آخری که کمتر از نیم بها است بهره ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها