جاذبه های دیدنی بدروم در تور ترکیه

بدروم شهری بندری در یکی از استان های کشور ترکیه قرار دارد که دارای جاذبه های بی نظیری است به همین دلیل در تور ترکیه بسیار مورد توجه و استقبال گردشگران تور داخلی و تور خارجی قرار می گیرد. تور ترکیه گزینه های بسیاری را برای گردشگران خود دارد که بدروم یکی از آنهاست و در صدر برترین جاذبه ها و شهرهای این کشور قرار دارد. در این متن بخشی از زیبایی ها و جاذبه های این شهر ساحلی زیبا را معرفی می کنیم.

جاذبه های دیدنی بدروم در تور ترکیه 

قلعه باستانی بدروم ترکیه

ساخت قلعه باستانی بدروم به شش قرن پیش برمی گردد و به علت اینکه در کنار دریای اژه واقع شده است نمای زیبایی دارد. این قلعه که به عنوان نماد شهر بدروم نیز معروف است یکی از اولین جاذبه هایی است که گردشگران تور گردشگری از آن دیدن می کنند. شاید بیشتر جذابیت قلعه بدروم به دلیل موزه ای از آثار باستانی باشد که در این قلعه قرار دارد و از شلوغ ترین مکان هایی می باشد که در تور ترکیه و در شهر بدروم با آن مواجه می شوید.

موزه بدروم در تور ترکیه

در شهر بدروم موزه ای کوچک در ساختمانی دو طبقه وجود دارد که کلا مربوط به دریا و دریانوردی می باشد. در این موزه از چگونگی ساخت کشتی تا بررسی انواع آبزیان به چشم می خورد. موزه بدروم با وجود کوچک بودن بسیار محبوب است و به خصوص در نزد گردشگران تور خارجی جایگاه خاصی دارد. در این موزه روش های ساخت قایق و نیز انواع صدف های دریایی و انواع سنگ های دریایی وجود دارد و می توانید راجع به آبزیان اطلاعات خوبی را به دست بیاورید.

جاذبه های دیدنی بدروم در تور ترکیه 

مجموعه تئاتر باستانی بدروم

در بدروم منطقه ای وجود دارد که در گذشته در آنجا تئاتر و نمایش برگزار می شد و بع عنوان یکی از مقاصد تور به شمار می آید. این سالن تئاتر ظرفیتی بیش از ده هزار نفر دارد و صندلی های سنگی آن نشان از قدمت بسیار زیاد آن دارد. امروزه در این تئاتر باستانی اجرای زنده موسیقی و نیز فستیوال دیده می شود و برای دیدن این رویدادها به خصوص در فصل گردشگری باید از قبل بلیط رزرو کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها