جاذبه های توریستی در تور فیلیپین و تبت

از کشور های آسیایی که به عنوان مقصد گردشگران اروپایی و خصوصاً در ایام نوروز و تابستان مقصد تورهای ایرانی است، تور فلیپین می باشد. ایرانی های زیادی در این کشور زندگی می کنند، شهرت جهانی اش به خاطر وجود سد ها و جزایر زیادی است که در تور فیلیپین مورد بازدید قرار می گیرد. امتحان کردن غذاهای لذیذ این کشور نیز از دیگر جاذبه های تور فیلیپین است که می توان با تور ارزان و تور لحظه آخری و رزرو بلیط هواپیما به این کشور زیبا سفر کرد. در این نوشتار برخی از مراکز ساحلی و جاذبه های معروف تور فلیپین را مرور خواهیم نمود.

جاذبه های توریستی در تور فیلیپین و تبت 

جاذبه گردشگری ویگان در تور فلیپین

از جاذبه های معروفی که در تور فیلیپین می توانید از آن بازدید کنید، محله ای قدیمی می باشد که شما را به دل تاریخ می برد. در این محله می توانید از مراکز خرید، موزه ویگان، کلیسای سنت پاول و مستیز بازدید کنید. خانه های این محله اکثراً از جنس چوب ساخته شده اند که زیبایی خاصی را ایجاد کرده است.

جاذبه های توریستی در تور فیلیپین و تبت 

اماکن گردشگری تور تبت و فیلیپین

در تور تبت حتماً از شهر سورسوگان برای دیدن کوسه وال ها، آبشارها، غارها و طبیعت چشم نوازش بازدید کنید. تاتایگای به خاطر وجود آتشفشان نیمه فعال و دریاچه ای که در دهانه این آتشفشان قرار دارد دربین گردشگران تورهای گردشگری شهرت یافته است. الهام سیر ارائه دهنده تورهای مسافرتی در ایران .

جاذبه های توریستی در تور فیلیپین و تبت 

بوهول و مانیلا در تور تبت

جاذبه طبیعی که دوستداران طبیعت به خاطرش تور تبت را از دست نمی دهند، بوهول می باشد. طبیعت بکر این منطقه و کوهای زیبایش چشم هر بیننده ای را خیره می کند، در این منطقه می توانید از میمون ها بازدید کنید و از غواصی لذت ببرید. از شهر های معروف تور تبت که پایتخت این کشور محسوب می شود و محل برگزاری فستیوال های می باشد شهر مانیلا نام دارد. در این تور می توانید از غذاهای لذیذی که در رستوران های این شهر طبغ می شود لذت ببرید، که این غذاهای هم بومی و هم به کشورهای چین و اسپانیا تعلق دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها