جاذبه های بانکوک شهر معبد و مدرنیته

کلانشهر بانکوک پایتخت کشور تایلند می باشد که سالانه و در فصول مختلف میزبان گردشگرانی است که با تور بانکوک از آن دیدن می کنند. برترین راه سفر به بانکوک راه هوایی می باشد و برای سفری لوکس به این شهر مدرن می توانید با اخذ بلیط هواپیما از بلیط چارتری نیز استفاده کنید. لازم به ذکر است که بانکوک به دلیل آب و هوای بسیار گرمش در برخی فصول مناسب گردشگری نمی باشد و در اوایل سال هوای بهتری دارد بنابراین برای تور نوروزی گزینه مناسبی می باشد.

جاذبه های بانکوک شهر معبد و مدرنیته 

رود نیلگون چائو فرایا و معبد وات آرون

رود چائو فرایا رودی بسیار زیبا می باشد که از داخل شهر بانکوک می گذرد و بانکوک را به شهر اروپایی ونیز مانند می کند. این رود یکی از بی بدیل ترین و زیباترین جاذبه بانکوک می باشد که گردشگران با تور خارجی را مجذوب خود می کند و این گردشگران می توانند با قایق و از نزدیک تمامی زیبایی های شهر بانکوک مانند سازه های بلند و مدرن را نظاره گر باشند. در ساحل رود چائو فرایا معبد بودایی وات آرون خودنمایی می کند که از معابد زیبا و شگفت انگیز تایلند می باشد. چشم انداز رود چائو فرایا و قرار گرفتن در یکی از بهترین مناطق بانکوک این معبد را یکی از پربازدید کننده ترین معابد بانکوک تبدیل کرده است.

بازار شناور به یاد ونیز

در تایلند بازارهای شناور که یکی از منحصر به فردترین بازارهای جهانی است به چشم می خورد و بانکوک نیز از این امر مستثنی نمی باشد. در بازار شناور بانکوک می توانید انواع غذاهای گیاهی تایلندی را که بر روی قایق های شناور به فروش می رسد را تهیه کنید و برای بازدید از این بازار شناور باید از تور بازار شناور که یک راهنما نیز دارد کمک بگیرید.

جاذبه های بانکوک شهر معبد و مدرنیته 

کاخ های مجلل یا کاخ های سلطنتی و معبد وات فو

یکی از نمادهای شهر بانکوک کاخ های مجلل و پادشاهی آن است که بازدید از آن در برنامه تور تایلند اولویت دارد. در میان کاخ های سلطنتی یکی از معابد بودایی نیز قرار دارد که در میان بوداییان از محبوبیت خاصی برخوردار است که از مزایای این مجموعه می باشد. در معبد وات فو مجسمه ای عظیم الجسه از بودا وجود دارد که به حالت دراز کشیده می باشد و باعث شهرت وات فو گردیده است. از دیگر مزایای کاخ هی پادشاهی نزدیکی آن به معبد وات آرون و نیز به معبد وات فو می باشد و گردشگران داخلی با تور داخلی نیم روزه می توانند از تمامی این مجموعه دیدن کنند.

جاده خاسان و مرکز خرید ام بی کا

یکی از مقاصد تور گردشگری مراکز خرید می باشد. جاده خاسان خیابان کوچکی است که در آن مغازه ها و دست فروش هایی وجود دارد که اجناس و خدماتشان از همه جای بانکوک ارزانتر می باشد و برای کسانی که می خواهند در هزینه ها صرفه جویی کنند مکان مناسبی می باشد.یکی از مراکز خرید لوکس و بزرگ در بانکوک مرکز خرید ام بی کا می باشد که دارای واحدهای بسیاری است که دارای اجناس مرغوبی است البته تمامی اجناس واحدها مرغوب نمی باشد پس در انتخاب خود باید دقت کنید. در حوالی مرکز خرید ام بی کا انواع هتل لوکس با هزینه های متفاوت برای راحتی حال گردشگران وجود دارد که به همراه رستوران ها خدمت رسانی می کنند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها