جاذبه های آذربایجان غربی و تور تبریز

از استان های غربی ایران که مورد بازدید گردشگران ایرانی با تور داخلی قرار می گیرد استان آذربایجان غربی است. برای سفری راحت و بی دردسر می توانید از رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. تبریز مرکز آذربایجان می باشد و تور تبریز از جذاب ترین تورهای ایران است. از دیگر شهر های این استان کوهستانی می توانیم به مراغه، میانه و مرند اشاره کنیم. هم اکنون توضیح مختصری از مکان های دیدنی این شهر غربی می دهیم.

جاذبه های آذربایجان غربی و تور تبریز 

آبشار آسیاب خرابه و عیش آباد

یکی از جاذبه هایی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد آسیاب خرابه در نزدیکی شهر جلفا می باشد که زمانی مورد استفاده مردم قرا می گرفته ولی حالا بخشی از آن کاربری ندارد. در اطراف این آسیاب، آبشارهای بزرگ وکوچکی وجود دارد که از کوه کیامکی سرچشمه می گیرد و طبیعت زیبا و دل چسبی را ایجاد کرده. دومین آبشاری که در تور تبریز از آن دیدن می شود آبشار عیش آباد می باشد که در دره ای به نام گوزل دره قرار دارد برای رسیدن به آبشار هم راه جنگلی وجود دارد. هم راه و هم راه رودخانه ای که می توانید از هرکدام که باب میل است استفاده کنید. ارتفاع این آبشار به بیش از ده متر میرسد و دو طبقه می باشد.

جاذبه های آذربایجان غربی و تور تبریز 

آب درمانی بستان آباد و تالاب قوری گل

از جاذبه های طبیعی که برای گردشگران که با تور خارجی به تبریز سفر کرده اند، می توان به آب گرم بستان آباد اشاره کرد. این چشمه توسط میرزا نائب السلطنه ایجاد شده و از خواص درمانی آن می توان به آرتریت، سردرد، درد عضلانی، اختلال در خواب، ناراحتی گوارشی و کلیوی اشاره کرد. این چشمه  به خاطر دمای بالا و خاصیت درمانی که دارد در تورهای گردشگری تبریز مورد بازدید قرار می گیرد. اگر در این تور به دنبال شنا و استفاده از آب شیرین هستید تالاب قوری گل بهتری مکان می باشد. در این تالاب می توانید انواع پردنگان مهاجر را ببینید و از تفریح وگذراندن اوقات فراغت لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها