تور یونان و اماکن طبیعی گردشگری

جزیره سانتورینی در تور یونان

در تور یونان با جزایر زیادی آشنا خواهید شد و از آنها دیدن خواهید کرد که هر کدام زیبایی و صفای خاص خود را دارد. بسیاری از گردشگران بر این باورند که در میان این جزایر جزیره سانتورینی از همه با شکوه تر و زیباتر است و جالب است بدانید علی رغم محبوبیتش از ارزان ترین جزیره های یونان به شمار می آید. گردشگران تور یونان می توانند در آلاچیق های ساحلی جزیره سانتورینی بنشینند و به تماشای طلوع و غروب خورشید بپردازند همچنین غواصی و شنا و قایق رانی از جمله تفریحات مورد علاقه گردشگران تور داخلی و تور خارجی در این جزیره به شمار می آید. برای اطلاع از نحوه رزرو بلیط هواپیما و یا بلیط چارتر می توانید با همکاران ما در الهام سیر تماس بگیرید.

تور یونان و اماکن طبیعی گردشگری 

جزایر کرت و کورفو در تور یونان

جزایر یونان یکی از برترین و محبوب ترین جزایر جهان برای تور و سفر می باشند و می توانند یک سفر عاشقانه را برایتان رقم بزنند از جمله این جزایر می توان به جزیره کرت و کورفو اشاره کرد. در کنار این جزایر کمپ های ساحلی با چشم انداز زیبایی از دریا وجود دارد که در کنار نوشیدنی دلچسب لحظات فرح بخشی را برایتان می سازد. آبهای فیروزه ای این سواحل و سواحل با شن های به رنگ برف و کوه های اطراف منظره ای دوست داشتنی و دلنواز را به نمایش می گذارد که بسیار مورد پسند گردشگران تور گردشگری واقع می شود.

تور یونان و اماکن طبیعی گردشگری 

تور یونان و غار ملیسانی

در تور یونان بازدید از غار طبیعی ملیسانی را هرگز فراموش نکنید این غار که در دل طبیعت زیبای یونان جای گرفته است به مانند یک رودخانه سرپوشیده است که در دل زمین قرار گرفته است و در کف غار دریاچه ای زیبا و نیلگون وجود دارد و دیوارهای عظیمی که آن را در بر گرفته اند. در این دریاچه تور قایق سواری وجود دارد که با ثبت نام در آن می توانید به همراه یک راهنما از پیچ و خم های غار دیدن کنید و لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها