تور گردشگری کشور قزاقستان

آسیای میانه با فرهنگ خاص و متفاوت خود و کشورهایی که با افق و کوهستان و جنگل، پهنه ای زیبا از زیبایی های طبیعی به وجود آورده اند. مردمی با فرهنگی غنی و کشورهایی که هر کدام می تواند به تنهایی یک منبع گردشگری برای توریست ها باشد. الهام سیر در ادامه به بررسی اماکن گردشگری و سفر با تور قزاقستان می پردازد. قزاقستان به عنوان بزرگترین اقتصاد آسیای میانه شناخته می شود و به همین دلیل از امکانات مناسب برای اقامت و گردشگری نیز برخوردار است. همچنین هتل های لوکس و رستوران های مناسبی نیز در تور قزاقستان وجود دارد.

تور گردشگری کشور قزاقستان

زیبایی های آلماتی در تور قزاقستان

کشور قزاقستان خصوصاً بخش جنوبی آن دارای آثار باستانی زیادی است همچنین با توجه به وسعتی که این کشور دارد دریاچه ها و کوشهتان ها و یخچال های طبیعی این کشور در کوه مشهور تیان شان می تواند توریست های فراوانی را به خود جذب نماید. آلماتی به عنوان بزرگترین شهر کشور قزاقستان با ساختار معماری خاص و مدرن خود و ساختمان های بلند با چشم اندازهای طبیعی و مشرف به کوهستان با تعداد زیادی پارک و فروشگاه و مراکز خرید و دیدنی های طبیعی و مصنوعی که در این شهر ساخته شده است، می تواند مهد گردشگری قزاقستان باشد.

تور گردشگری کشور قزاقستان

آستانا پایتخت قزاقستان

آستانا به عنوان پایتخت و یکی از زیباترین شهرهای تور قزاقستان یکی از مراگز گردشگری این کشور نیز محسوب می شود. مراکز تفریحی مانند شاتر در این شهر دوستداران و علاقه مندان فراوانی دارد. این مرکز با توجه به معماری خاص خود منحصر به فرد است. پارک و رودخانه و و استخر و ..و در این مرکز تفریحی وجود دارد. همچنین برج باترک با ارتفاعی نزدیک به صد متر هم در نوع خود بسیار جالب توجه است و شکل آن مانند درختی است که بر روی یک تخم مرغ قرار گرفته است. در آستانا هتل های لوکس زیادی وجود دارد که از مشهورترین آنها می توان به هتل هالیدی و هتل گلدن پلاس اشاره نمود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها