تور گردشگری فرانسه

گردشگران در تور گردشگری که به کشور فرانسه می باشد پنیر هایی را مزه می کنند که بی نظیر خواهد بود. تور لحظه آخری فرانسه به خاطر سواحل فرنج ریویرا، آتلانتیک مورد توجه گردشگران تور فرانسه قرار می گیرد. برای دیدن جاذبه های تاریخی و کوه های آلپ و پیرنه می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. در متن زیر گذری بر جاذبه های گردشگری تور فرانسه داریم.

تور گردشگری فرانسه 

لی پوی ان ولای و فستیوال کن

در تور فرانسه می توانید برای دیدن نحوه ساخته شدن بند کفش و قیطان به منطقه لی پوی ان ولای عزیمت کنید. جاذبه های فراوان دیگری در این منطقه وجود دارد که در بین گردشگران شهرت دارد، از جمله به معبد مریم مقدس و کلیسای نتردام می توانیم اشاره کنیم. گردشگرانی که به دیدن چهره های سرشناس در عرصه فیلم علاقه دارند می توانند با رفتن به فستیوال کن این افراد را در هنگام ورود و خروج به سالن ببینند.

قلعه چناسی در تور فرانسه

گردشگران و توریست ها در تور فرانسه از قلعه که در لویر ولی بر روی رود چر قرار گرفته است بازدید می کنند. این قلعه به خاطر باغ های بی نظیری که در داخل قلعه فرار گرفته مورد توجه واقع می شود. شاید آنچه برای گردشگران تور فرانسه جالب است، عبور از زیر قلعه با قایق باشد.

تور گردشگری فرانسه 

وال دی ایزر و نیمز

شاید تجربه ورزش اسکی در جایی که مسابقات مهمی در آن برگزار می شود برای بعضی از گردشگران تور فرانسه جالب باشد. این پیست میزبان مسابقات اسکی سراشیبی و اسکی سرعت در المپیک زمستانی می باشد. شهر ریمز بی شباهت به شهر رم نمی باشد، این شهر به خاطر تاریخی بودنش و قرار گرفتن معبد رومی وآمفی تئاتر حیرت آور مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. با دیدن بنا های این شهر گویی به زمان روم باستان سفر می کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها