تور کویر و صحراهای محبوب گردشگران

مناطق کویری از جمله جاذبه هایی هستند که گردشگران زیادی با تور داخلی و تور خارجی از آن دیدن می کنند. برای سفر به این مناطق می توانید با استفاده از بلیط چارتر به شهرهایی نظیر زاهدان و یا کرمان و یزد و یا کشورهایی که در زیر بررسی کرده ایم، سفر کرده و از آنجا با تور کویر و یا تور آفرود همراه شوید. اطلاعات گردشگری در مورد هر کشوری باعث می شود تا نهایت لذت را از آن سفر ببریم. در نوشته زیر در مورد کویرهای دیدنی جهان توضیح می دهیم.

تور کویر و صحراهای محبوب گردشگران 

تور کویر در نامیب، صاحارا و صحرای آتاکاما

در این تور گردشگری از بیابانی که بیشترین قدمت را دارد به نام نامیب دیدن می کنیم. این بیابان شرایط اکولوژی و زیستی خاصی را دارد. کویری دیگر که از محبوبیت بالایی برخوردار است، صحرا صاحارا نام دارد این صحرا به خاطر جنس خاک مخصوص و باران های فصلی دارای آب های زیر زمینی گستره ای است. آرامش و سکوت خاصی که در کویر وجود دارد هر شخصی را وسوسه می کند که برای یک بار این حس منحصر به فرد در تور کویر را درک کند. در تور صحرای آتاکاما عجیب ترین چیزی که می توانید ببیند نبود ستاره در آسمان شب این کویر می باشد، علت این پدیده عجیب قرار گرفتن این صحرا در قسمت جنوبی کره زمین است.

تور کویر و صحراهای محبوب گردشگران 

تور کویر در بیابان موجاوه و صحرای گبی

کویر دیگری که در تور آمریکا می توانید از آن دیدن کنید به دره مرگ شهرت دارد. این کویر ۲۸۰ متر پایین تر از سطح زمین قرار گرفته و پست ترین نقطه کره زمین می باشد.  همین امر باعث جذب توریست ها و گردشگران به این منطقه شده است. صحرای معروف گبی در بین دو کشور چین و مغولستان قرار گرفته است شهرت این صحرا به خاطر وجود «کرم مرگ» در این منطقه می باشد. گردشگرانی که به دنبال هیجان هستند در تور چین می توانند از این صحرای بی نظیر دیدن نمایند. در زمان های دور که مردم با کاروان از این منطقه عبور می کردند این ناحیه گذرگاه مرگ نامیده شده است.

تور کویر و صحراهای محبوب گردشگران

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها