تور کره جنوبی کشور قصرهای چوبی

یکی از کشور های آسیایی که توسط گردشگران در تور لحظه آخری و تور خارجی مورد بازدید قرار می گیرد کره جنوبی نام دارد. برای سفر به کشور کره می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. در نوشته زیر به تعدادی از قصر ها و جاذبه های تور کره جنوبی اشاره می کنیم. در میان تورهای آسیایی که تعداد آنها بسیار زیاد است، تور کره جنوبی کمتر شناخته شده است ولی می تواند یک سفر خاطره انگیز و جذاب را برای شما و همراهانتان رقم بزند.

تور کره جنوبی کشور قصرهای چوبی 

قصرها و دهکده های گردشگری تور کره جنوبی

یکی از قصر های زیبایی که در تور کره جنوبی مورد بازدید قرار می گیرد، کوم بوک گانگ نام دارد. بنای این قصر مربوط به قرون وسطی می باشد و بارها مورد تخریب قرا گرفته و دوباره بازسازی شده است. برای دیدن از همه زیبایی ها کره از قبل برای رزرو هتل اقدام کنید. اگر می خواهید در دل تاریخ سفر کنید و شیوه زندگی مردم را در آن زمان ببینید بهتر است در این تور از روستای hahoe دیدن کنید. در این روستا مردم به همان سبک زمان جوسئون زندگی می کنند. یکی از بلند ترین برج ها کره جنوبی نیز برج سئول نام دارد، که این برج بخش های دیگری مانند رستوران، تئاتر، مرکز خرید برای آسایش و راحتی گردشگران را دارا می باشد.

تور کره جنوبی کشور قصرهای چوبی 

دیگر مناطق گردشگری تور کره جنوبی

یکی از جاذبه های تور کره بازدید از دهکده باک جونگ هانگ می باشد، برای ساخت این دهکده از سبک معماری جیگ گانگ استفاده شده است. این قصر زیبا قدمتی طولانی دارد و برای ساخت قصر از مصالحی مانند سنگ و چوب استفاده شده. گردشگرانی که به دنبال آشنایی با فرهنگ مردم کره هستند حتماً از منطقه این سادونگ دیدن کنند. این شهر شامل تعداد زیادی گالری هنری است که در ای نمایشگاه ها لباس مردم کره، صنایع دستی، ظروف، کاغذ سنتی هانجی به نمایش گذاشته می شود. اگر به دنبال خرید در کره هستید از مرکز خرید دانگ دائه مون که شامل فروشگاه ها و مراکز خرید متنوعی می باشد که هر آنچه را که لازم داشته باشد می توانید در این مرکز خریداری کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها