تور کامبوج و جاذبه های طبیعی

تور کامبوج معمولاً با تور ویتنام همراه می باشد و گردشگرانی که به ویتنام می روند می توانند از آنجا با گرفتن بلیط هواپیما از کامبوج هم دیدن کنند. البته باید متذکر شویم که به علت نبود کنسولگری کامبوج در ایران جهت اخذ ویزا باید از ویتنام اقدام شود در غیر این صورت اجازه ورود به این کشور را ندارید.

تور کامبوج و جاذبه های طبیعی 

معابد تور کامبوج

یکی از دلایل شهرت این کشورآسیایی وجود معابد زیبا و شگفت انگیز بسیار زیادی است که به کامبوج اعتبار و عزت بخشیده است. معبد انگکور وات معبدی با معماری بسیار متفاوت و شگفت انگیز می باشد و یکی از بزرگترین معابد در کشور کامبوج و حتی در آسیا است. پراسات پره ویهر معبد و و نیز معابد باتم بنگ از معابد کشور کامبوج می باشد که توسط تور گردشگری از آنها دیدن می شود.

دهکده های روی آب و جزیره کوکونگ

در کشور کامبوج دهکده هایی وجود دارد که بر روی آب های زلال و شفاف شناور می باشند در این دهکده ها بازارهای شناور وجود دارد که مواد غذایی و لوازم مورد نیاز بومیان را می توان در این بازار ها یافت. این دهکده ها و طبیعت بی نظیر اطراف آن ها بی شک یکی از مقاصد تور خارجی می باشد که گردشگران را برای بازدید به این جا می آورد. جزیره کوکونگ از جزایر زیبا و دست نیافتنی آسیا می باشد که در کشور کامبوج واقع شده است. آب های این جزیره بسیار تمیز و به رنگ آسمان می باشد. چیزی که در جزیره کوکونگ توجه گردشگران با تور خارجی و حتی گردشگران تور داخلی را به خود جلب می کند پل طویل و معلقی است که بر روی این آبها ساخته شده است و اکثر گردشگران بر روی این پل به عکاسی از این طبیعت بکر می پردازند.

تور کامبوج و جاذبه های طبیعی 

شهر سیهانوکویل

شهر سیهانوکویل سواحل بکری دارد که امکانات گردشگری از جمله غواصی، شنا و قایق سواری را در اختیار گردشگران قرار می دهد. لازم به ذکر است برای استفاده از قایق و گردش در این آبهای آرام و زیبا باید در تور قایق سواری ثبت نام کنید و یک راهنما با خود ببرید. در شهر سیهانوکویل رستوران محلی و هتل لوکس و ویلاهای بسیاری وجود دارد که با وجود فراهم کردن تمامی امکانات هزینه بسیار ارزان و کم هزینه می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها