تور کاستاریکا و گردشگری بی نظیر

زیب لاین مهیج تور کاستاریکا

زیپ لاین ورزش مهیجی است که در تمام نقاط کره زمین علاقمندان بسیاری دارد مخصوصاً در طی سفرهای تفریحی از زیپ لاین تور کاستاریکا استقبال شایانی می شود. زیپ لاین در تور کاستاریکا بر روی جنگل های سرسبز با درختان انبوهش لذتی فوق العاده دارد و می توانید کل جنگل را زیر پای خود ببینید و هیجان را از اعماق وجودتان حس کنید. در واقع نه تنها در کاستاریکا بلکه در میان تمامی موارد تور آمریکا این زیپ لاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تور کاستاریکا و گردشگری بی نظیر 

موج سواری در سواحل تور کاستاریکا

تور کاستاریکا با موج سواری کامل می شود زیرا موج سواری ورزش رایج این کشور می باشد که دوست داران بسیاری هم دارد. در تک تک سواحل کاستاریکا کلاس های آموزشی موج سواری وجود دارد و تخته موج سواری هم کرایه داده می شود تا گردشگران بتوانند در تور خارجی خود یک تجربه ناب و خنک را به دست آورند. ماهیگیری هم از تفریحات معروف کاستاریکا می باشد و هیچ کشوری نمی تواند جای آن را بگیرد. در دریاهای کاستاریکا می توانید انواع ماهی های کمیاب را صید کنید و حتی در مسابقات ماهیگیری که در سواحل این کشور برگزار می شود شرکت کنید.

گردشگاه آرنال در تور کاستاریکا

در گردشگاه آرنال که در جنگل های باران واقع است بر روی جنگل پلی معلق با ارتفاع بسیار زیاد وجود دارد که به پربازدید کننده ترین مکان ها از نظر لیدر تور گردشگری تبدیل شده است. اکثر مواقع بر روی این پل شیشه ای معلق گردشگرانی که با تور خارجی به این مکان آمده اند دیده می شوند که به عکاسی و قدم زدن مشغول هستند. این مکان ترسناک و مهیج و در عین حال خوش آب و هوا در میان گردشگران تور داخلی نیز شهرت و محبوبیت زیادی دارد.

تور کاستاریکا و گردشگری بی نظیر 

کورکوادو پارکی ساحلی در کاستاریکا

پارک ملی کورکوادو از تلفیق جنگل های انبوه و نیز بخش ساحلی دریا تشکیل شده است. ساحل این دریا پر از صخره هایی است که نمایی رمانتیک به آن بخشیده است در این پارک می توانید به غواصی و شنا و قدم زدن در جنگل بپردازید. به دلیل اینکه راه دست یابی به این پارک کمی دشوار است حتما باید برای بازدید از تور پارک کمک بگیرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها