تور ژاپن و معابد و صومعه های سامورایی ها

معبد گینکاکو جی در تور کیوتو

معابد در ژاپن نه تنها برای مردمان این کشور قابل احترام است بلکه برای گردشگران نیز در تور ژاپن یکی از مکان های جذاب می باشد. ساخت معبد گینکاکو جی به بیش از پانصد سال پیش می رسد که به مرور زمان بازسازی شده است تا از تخریب آن جلوگیری به عمل آید. این معبد در مکانی زیبا که از درختان انبوه پوشیده شده است و نیز تالابی که در جلوی آن وجود دارد ساخته شده و مکانی خلوت را برای استراحت تور گردشگری به وجود آورده است و یکی از شلوغ ترین و پر بازدید کنندترین معابد در تور کیوتو می باشد.

تور ژاپن و معابد و صومعه های سامورایی ها 

معبد ریوان جی و معبد کیو میزو درا

معبد ریوان جی در میان بومیان کیوتو به معبد صلح نیز شهرت دارد. این معبد که در میان باغ های زیبا و رنگارنگ به همراه دریاچه هایی که با برگ ها و گل های هزار رنگ تزیین شده قرار گرفته است. قدمت معبد ریوان جی به ده قرن پیش می رسد اما هنوز هم استحکام خود را حفظ کرده و گویای تاریخ و فرهنگ گذشته کشور ژاپن است. کیو میزو درا بر روی تپه بلند و سرسبزی قرار دارد و برای رسیدن به آن باید صدها پله را طی کرد. معبد کیو میزو درا برترین معبد و حتی جاذبه ای است که هرگز از دید گردشگران تور خارجی مخفی نمی ماند.

تور ژاپن و معابد و صومعه های سامورایی ها 

صومعه کاسوگا در تور کیوتو

از دیگر جاذبه های تور ژاپن و خاصه تور کیوتو، در وسط جنگل نارا که مملو از گیاهان متنوعی همچون بامبو است صومعه ای بزرگ وجود دارد که متعلق به قرن های پیش است. کاسوگا که به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است یکی از زیارتگاه های محبوب ژاپنی ها است به همین دلیل همیشه بومیان زیادی را می بینید که با تور داخلی برای بازدید از این صومعه آمده اند. شهرت کاسوگا بیشتر به علت شمع ها و چراغانی هایش می باشد طوری که مسیر رسیدن به این صومعه در درون جنگل با مشعل هایی مزین شده اند و حیاط و اتاق های این زیارتگاه مملو از شمع هایی است که در تاریکی شب به این مکان زیبایی دو چندانی بخشیده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها