تور چین مهد تمدن و افسانه شجاعان

یکی از کشورهای آسیایی که مورد توجه گردشگران در تور چین و تور خارجی از کشورها مختلف آسیایی و اروپایی و …قرار می گیرد، کشور با تمدن چین می باشد. چین از کشوهایی است که روز به روز در زمینه های اقتصادی، علمی و فناوری رو به رشد است. برای سفر با تور چین می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر و یا تور ارزان و تور لحظه آخری استفاده کنید. در متن زیر درباره آداب و رسوم و تمدن های این کشور آسیایی و تور چین صحبت می کنیم.

تور چین مهد تمدن و افسانه شجاعان 

شهر شانگهای در تور چین

یکی از شهرهای چین که مورد توجه گردشگران در این تور گردشگری قرار می گیرد، شهر و تور شانگهای می باشد. این شهر پر نفوذ در کنار رودخانه یانگ تسه قرار دارد که شامل دو فرهنگ متفاوت مدرن و سنتی، آسیایی و اروپایی می باشد. از جاذبه های گردشگری که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد می توان به ساختمان Shikumen اشاره کرد، که جزو ساختمان های بلند آسیایی به حساب می آید. شهر شانگهای به نزدیک بودن به رود یانگ دارای آب و هوای معتدلی می باشد. در این کشور آسیایی حتی آداب و رسوم مردم نیز ترکیبی از سنت های چینی و غربی می باشد، که شامل استفاده از عروسک های بزرگ اژدها در جشن ها می باشد. یکی از جنگل های زیبا که در این تور چین از آن دیدن می شود جاده ناجینگ که معروف به «خرید بهشت» است. برای بازدید از همه جاذبه های این تور می توانید در هتل هایی که برای گردشگران تدارک دیده شده استفاده کنید.

تور چین مهد تمدن و افسانه شجاعان 

امکانات مسافرتی تور چین

اگر برای سفر به چین از هواپیما استفاده کنید، در شهر شانگهای دو فرودگاه Pudong و Hongqiao وجد دارد که مسافران زیادی از طیق این فرودگاه ها وارد کشور چین می شوند. راه های دریایی هم برای سفر به چین وجود دارد و مسافران وارد بندرگاه بزرگ  TerminalShanghai می شوند. بهترین زمان برای بهره بردن از این امکانات و زیبایی های این تور در بهار ماه مارس می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها