تور پراگ شهر هزار مناره

تور پراگ، پایتخت کشور چک شهری پر از آثار تاریخی و هنری در نیم کره شمالی زمین واقع شده است. شهرت این شهر کوچک برای گردشگران تور پراگ به خاطر وجود مناره ها و جاذبه های تاریخی می باشد. برای بازدید از رودخانه ولداوا و پل های چارلز می توانید با سفر هوایی و بلیط هواپیما به پراگ سفر کنید. از دیدنی های این شهر هنری، تور پراگ می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

تور پراگ شهر هزار مناره 

کلیسای تین در تور پراگ

از کلیساهای قدیمی که در تور پراگ مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، کلیسای پراگ می باشد. گردشگرانی که قصد دیدن منظره برج های این کلیسا را دارند، باید از تعداد زیادی پله بالا بروند. معماری برج های کلیسا گوتیک می باشد و مناره های کوچکی دارد که مورد علاقه مسافران تور پراگ است و با آن عکس های یادگاری می گیرند.

تور پراگ شهر هزار مناره 

کتابخانه صومعه و برج باروت

از جاذبه های تور پراگ بازدید از کتابخانه ای می باشد که نسخه های بیشماری کتاب در آن نگهداری می شود. قدمت این کتابخانه به سالهای خیلی دور باز می گردد و به صومعه استراهوف مشهور شده است. در وازه قدیمی که جزو جاذبه ای تاریخی شهر پراگ محسوب می شود، دروازه باروت می باشد.  این دروازه به خاطر اینکه زمانی محل ذخیره باروت بوده، دروازه باروت نامیده شده است. این دروازه قدیمی در واقع مرز بین شهر قدیمی و جدید می باشد.

تور پراگ شهر هزار مناره 

مالا استرانا در تور پراگ

در تور پراگ می توانید از یک محله قدیمی که شما را به دل تاریخ می برد بازدید کنید. وجود کلیسا، باغ، قصر، رستوران های قدیمی شهر قدیمی پراگ را تداعی می کند. این محله را می توانید در نزدیکی رودخانه ولداوا پیدا کنید.

تور پراگ شهر هزار مناره 

خانه رقصان در تور پراگ

گردشگران تور پراگ علاقه مند به هنر می توانند از خانه رقصان بازدید کنند. این خانه به دست معمار اهل چک با الهام از رقص آستیر و جینجر راجرز ساخته شده است. برای بازدید از این جاذبه ها می توانید در هتلی با امکانات مناسب و هزینه به صرفه اقامت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها