تور وان ترکیه سرزمین گربه های برفی

بازدید از قلعه باستانی در تور وان

در شهر وان و تور وان قلعه های زیادی وجود دارد که همگی آنها نشان از تاریخ و فرهنگ کشور ترکیه دارد و افراد بسیاری با تور ترکیه از آنها دیدن می کنند. قلعه وان که قدمت آن به نهصد سال پیش می رسد تاریخی ترین و باستانی ترین قلعه این کشور می باشد. این قلعه به مرور زمان در اثر سوانح طبیعی به ویرانه تبدیل شده اما با این حال ویرانه ها و خرابه های آن برای گردشگران تور خارجی جذابیت دارد. این قلعه در فصل بهار و تابستان به علت رویش شقایق های کوهی و گل ها و گیاهان منظره ای زیبا با چشم اندازی رو به دریاچه وان را به خود می گیرد و فضای مناسبی را برای پیاده روی و کوهنوردی به وجود می آورد.

تور وان ترکیه سرزمین گربه های برفی 

تور وان خانه گربه های چشم عسلی

در وان نژاد کم یابی از گربه های سفید و برفی وجود دارد که دارای چشمانی عسلی هستند و برخی از این گربه ها دارای یک چشم عسلی و یک چشم آبی می باشند. در تور وان محل های برای نگهداری این گربه های دوست داشتنی وجود دارد تا از نسل آنها محافظت شود و نیز به عنوان مکانی برای بازدید مسافران تور ترکیه از این گربه ها باشد. یکی از این مکان ها حیاط دانشگاه وان و دیگری نزدیک قلعه وان است و به پر بازید کننده ترین مکان از نظر هم تور داخلی و هم تور خارجی است.

تور وان ترکیه سرزمین گربه های برفی 

خرید لوکس در تور ترکیه شهر وان

تور ترکیه بیشتر به علت مراکز خردید آن طرفدار دارد و شهر وان نیز از این امر استثنا نیست. در شهر وان هر نوع برند و مارکی را می توانید به راحتی در مراکز خرید پیدا کنید زیرا مراکز خرید وان شما را از مراکز خرید سایر استان های ترکیه بی نیاز می کند. تور وان در میان های تور های ترکیه، تور ارزان محسوب می شود، اما تمامی امکانات شهرهای مشهور ترکیه را دارد. در نزدیکی اکثر این مراکز خرید رستوران، کافه و هتل وجود دارد که کار را برای گردشگران تور خارجی عاشق خرید آسان تر کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها