تور واشنگتن و نمادهایی با شهرت جهانی

کاخ سفید نماد اصلی واشنگتن

کاخ سفید یکی از بناهای مشهور و زیبای تور واشنگتن می باشد که به عنوان نماد این ایالت در سراسر جهان شناخته شده است. این کاخ در طول سالهای متمادی ابر قدرت ها و رئیس جمهورهای زیادی را به خود دیده است و از این نظر نیز حائز اهمیت است و بازدید از آن آرزوی هر گردشگر تور خارجی است که قدم در واشنگتن گذاشته است . برای بازدید از کاخ سفید از قبل باید بلیط رزرو کنید که آن هم مستلزم دادن مجوز از سوی کنسولگری آمریکا می باشد در غیر این صورت بازدید از این جاذبه را از دست می دهید. سفر با واشنگتن با خظ مستقیم از ایران امکان پذیر نیست و با تهیه بلیط هواپیما می توانید با چند پرواز به آمریکا سفر کنید.

تور واشنگتن و نمادهایی با شهرت جهانی 

ساختمان مشهور دیوان عالی کشور در واشنگتن

ساختمان دیوان عالی واشنگتن از جمله مکان هایی است که بازدید از آن رایگان می باشد اما نیازمند یک بازرسی سفت و سخت از گردشگران تور آمریکا و تور واشنگتن گردی خصوصاً مسافران خارجی در هنگام ورود است. در هنگام ورود به این ساختمان ابتدا توضیحاتی جامع راجع به این ساختمان و قدمت آن و نیز کارهایی که در آن انجام می شود داده می شود. در این ساختمان علاوه بر بازدید از قسمت های مختلف می توانید در جلسات دادگاه نیز شرکت کنید که بسیار جالب می باشد. ساختمان دیوان عالی کشور دارای معماری به سبک اروپایی می باشد و از جمله نمادهای واشنگتن به شمار می آید. بازدید از ساختمان دیوان عالی کشور برای گردشگران تور داخلی جذابیت چندانی ندارد.

تور واشنگتن و نمادهایی با شهرت جهانی 

ساختمان پایتخت یک مرکز امنیتی در واشنگتن

ساختمان پایتخت دارای معماری چشم نوازی می باشد و یکی دیگر از نمادهای واشنگتن است. این ساختمان در یک منطقه زیبا و ارزشمندی قرار دارد که دیدنش را فراموش نکنید. ساختمان پایتخت که در آن کنفرانس ها و جلسات مهم دولت برگزار می شود و از نظر سیاسی و امنیتی بسیار اهمیت دارد. بازدید از این ساختمان برای عموم رایگان است اما همانند کاخ سفید باید مجوز بازدید داشته باشید. مطمئناً ساختمان پایتخت یکی از جاذبه هایی است که در برنامه تور گردشگری جایگاه ویژه ای دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها