تور هند کشور شگفتی ها

یکی از کشور های پر جمعیت دنیا که سالانه گردشگران بسیاری با تور داخلی و تور خارجی از آن دیدن می کنند. برای سفر به هندوستان می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. در متن زیر می خواهیم دیدنی های طبیعی و جاذبه های تاریخی این کشور وسیع در تور هند را معرفی کنیم.

تور هند کشور شگفتی ها 

تاج محل و وارناسی در تور هند

یکی از دیدنی ترین جاذبه های تور هند بازدید از معبد عشق، تاج محل است. این عمارت براساس معماری اسلامی ساخته شده و از نمونه های این هنر می توانیم به خشنویسی های داخل محوطه اشاره کنیم. در ساخت این عمارت سنگ های قیمتی مانند یشم و الماس به کار رفته است. جاذبه دیگری که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، وارناسی نام دارد. قدمت این زیارتگاه به قبل از میلاد حضرت مسیح می رسد. به جز وارناسی از مکان های دیدنی دیگری مانند« Old Quarter»،«New Vishwanath » هم می توانید دیدن کنید. در این شهر دانشگاه بنارس هم ساخته شده که نسخه هایی از کتاب های بازرش و نمایشگاه نقاشی های مینیاتوری و مجسمه سازی در آن به نمایش گذاشته شده است.

تور هند کشور شگفتی ها 

عبادتگاه آمریتسار و شهر طلا

یکی از عبادتگاه های مهم هند، عبادتگاه آمریتسار می باشد. اصلی ترین جاذبه این عبادتگاه «هرمندیر صاحیب» که فضای درونی آن دو هنر اسلامی و هندی را با در آمیخته که زیبایی چشم نوازی را در داخل عبادتگاه ایجاد کرده است. دیدنی ترین جاذبه این تور ساختمان های زرد رنگی است که از دل تپه های «تهار» بیرون آمده اند ،زردی این ساختمان ها به خاطر ماسه زرد رنگی است که در ساخت این بناها استفاده شده. در درون این بنای زیبا کاخ «مهاراجا» قرار دارد، از زیبایی های کاخ می توانیم به در های سنگی تراش کاری شده، کاشی های ایتالیایی اشاره کنیم. در این مجموعه کتابخانه «گیان بهاندر» که شامل نسخه های خطی عتیقه و گران بها می باشد هم وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها