تور هلند کشور آسیاب بادی ها

هلند کشوری است که سالانه گردشگران بسیاری با تور هلند و تور خارجی از آن دیدن می کنند. بهتر است قبل از سفر به هر کشوری و خصوصاً تور هلند درباره دیدنی ها و هتل ها و هزینه سفر اطلاعات کافی داشته باشیم تا در طول سفر دچار مشکل نشویم و بتوانیم نهایت استفاده را از جاذبه های گردشگری برده و یک تور ارزان را با هزینه های اضافی، گران نکنیم. برای سفر با تور هلند می توانیم از تور لحظه آخری و رزرو بلیط چارتر استفاده کنیم. در نوشته زیر می خواهیم جاذبه های بی نظیر تور هلند را به تصویر بکشیم.

تور هلند کشور آسیاب بادی ها 

شهرهای زیبای تور هلند

تور هلند به خاطر سواحل زیبا، آسیاب های بادی، شهرهای قدیمی معروف شده و بهترین ماه برای سفر به این کشور پر جاذبه در ماه مارس است. از هتل های در نظر گرفته شده برای اقامت گردشگران و توریست ها می توانیم به هتل سوفیتل، هتل وست کورد فشن، هتل گلدن تولیپ و هتل دلتا اشاره کنیم. یکی از شهر های هلند که در این تور گردشکری مورد بازدید قرار می گیرد، روتردام نام دارد. هنگامی که حرف از بندرهای بزرگ جهان می شود روتردام لقب دومین بندر بزرگ دنیارا به خود اختصاص می دهد. شهری که بیشترین دلیل شهرتش سبک معماری خاصی است که در این شهر به کار رفته و هر دو سبک مدرن و سنتی را در کنار یکدیگر می توان در روتردام دید. برای خرید سوغاتی می توانید از بازار برزگ هارلم خرید کنید، همچنین می توانید از کلیسای قدیمی که در نزدیکی بازار قرار دارد بازدید کنید. الهام سیر ارائه دهنده تورهای مسافرتی در ایران .

تور هلند کشور آسیاب بادی ها 

آمستردام مقصد گردشگران در تور هلند

در پایتخت هلند می توانید کافه نشینی های شبانه در میدان لامبراند و لایدزه را تجربه کنید، از جاذبه های گردشگری این تور می توانیم به خانه‌ی رامبرانت، کوکنهوف بزرگ‌ترین باغ گل دنیا، شهر تاریخی والکنبورخ، آسیاب‌بادی‌های کیندردیک، موزه‌ی شهری آمستردام اشاره کنیم. لذت بخش ترین تجربه در پایتخت هلند چشیدن خوردنی هایی مانند مثل فریتس، هارینگ، پنیر گودا، پنیر آیدام می باشد و معروف ترین شیرینی هلند پای سیب است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها