تور هرمزگان شهر جزایر و اسکله ها

استان هرمزگان و تور بندر عباس یکی از استان های پر بازدید هم برای تور داخلی از جای جای ایران عزیز و هم برای تور خارجی که از کشورهای مختلف به ایران می آیند محسوب می شود. این استان مساحتی حدود ۶۸ هزار متر مربع دارد شامل شهر ها و روستاهایی مانند گچین، حاجی آباد و جزایر پر بازدید و زیبایی مانند تور کیش و تور قشم و جزیره هنگام است. استان هرمزگان در گذشته با نام بندر گمبرون شناخته شده است و یکی از مناطق گرم کشور محسوب می شود که متوسط دما در این شهر ۲۷ درجه و رطوبت حداقل ۱۹ درجه و حداکثر ۱۰۰ درجه می باشد.

تور هرمزگان شهر جزایر و اسکله ها 

اقامت و هتل ها در تور هرمزگان

اگر بخواهیم در ایام نوروز به این استان سفر کنیم به دلیل حجم زیاد گردشگران باید از قبل برای رزرو هتل اقدام کرده باشیم. اما هتل ارزان قیمت در بندر عباس می توانیم به هتل امین که به امام زاده سید مظفر نزدیک است، هتل گوهرشاد و نیز هتل فروغ در تور جنوب و شهر بندر عباس اشاره کنیم. گران ترین هتلی که در بندر عباس وجود دارد هتل خلیج فارس است. از جاذبه های گردشگری بندر عباس که در تور هرمزگان مورد بازدید قرار می گیرد، می توانیم به حمام تاریخی گله داری (حمام شاه عباس) که تنها حمام تاریخی بندر عباس است و به دوره قاجاریه مربوط و به عنوان موزه مردم شناسی بندر عباس مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کنیم.

تور هرمزگان شهر جزایر و اسکله ها 

آثار تاریخی و گردشگری تور بندر عباس

از دیگر آثار تاریخی تور بندر عباس می توانیم به معبد هندوها اشاره کنیم که برای هندوهای ساکن بندر عباس ساخته شده است و به عنوان یک نقطه برای ارتباط فرهنگی ایران و هند محسوب می شود. یکی دیگر از مکان های زیارتی که در تور بندر عباس مورد بازدید قرار می گیرد امام زاده سید مظفر است که اهل سنت اعتقاد دارند از سادات اهل سنت و اهل تشیع او را از نوادگان امام موسی کاظم می دانند. بزرگترین موزه ای که در شهر بندر عباس با ساخته شده است و شامل سه بخش مردم شناسی، باستان شناسی و نمایشگاه می باشد و در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها