تور نیوزیلند و گردشگری در کویینزتاون

دریاچه موک کویینزتاون در تور نیوزیلند

دریاچه موک یکی از زیباترین دریاچه های کشور نیوزیلند و محبوب گردشگران تور نیوزیلند و تور کویینزتاون است که در کویینزتاون قرار دارد و اطراف آن را کوه های بلند فرا گرفته است. این دریاچه محیطی دنج و دوست داشتنی را برای تفریحاتی چون آب تنی و شنا، تور کایاک و پیاده روی در ساحل زیبای دریاچه مهیا کرده است. در ساحل این دریاچه چادرهایی وجود دارد که به عنوان یک هتل طبیعی در اختیار مسافران تور گردشگری قرار می گیرد و می توانند در صورت علاقه شب را در دل طبیعت و در کنار دریاچه سپری کنند.

تور نیوزیلند و گردشگری در کویینزتاون 

دریاچه واناکا در تور کویینزتاون

دریاچه واناکا یکی از بزرگترین دریاچه های تور نیوزیلند است که در تور کویینزتاون می توانید از آن دیدن کنید. این دریاچه با آب های زلال و طبیعت دلفریبش شما را مسحور خود می کند و از اینکه ساعت ها و یا حتی روزها در کنار دریاچه بنشینید و به آن و طبیعتش خیره شوید خسته نمی شوید. قدم زدن در اطراف دریاچه واناکا، شنا کردن و قایق سواری در آن از تفریحات مورد علاقه مسافران تور خارجی و تور داخلی می باشد. رستوران و کافه های ساحلی پاتوق گردشگران تور داخلی می باشد که تعطیلات آخر هفته خود را به این منطقه اختصاص داده اند.

تور نیوزیلند و گردشگری در کویینزتاون 

باغ های کویینزتاون در تور نیوزیلند

در کویینزتاون باغ های بزرگ و زیبایی وجود دارند که به مانند جواهری برای این شهر ارزشمند هستند این باغ ها در ساحل دریای واکاتیپو قرار دارند. در این باغ ها پل هایی که بر روی دریا قرار دارند و نیز مسیر پیاده روی رومانتیک و انواع گل ها و گیاهان سرسبز وجود دارد که بهشت را برای شما تداعی می کند. یکی از مزیت های باغ های کویینزتاون همجواری با مراکز خرید این شهر است و نیز وجود باشگاه های ورزشی خصوصاً باشگاه بولینگ که بسیار مورد علاقه گردشگران است. همچنین در نزدیکی این باغ هتل لوکس و مجهز برای گردشگران تور های مختلف از جمله تور خارجی وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها