تور نیوزلند سرزمین شهرهای افسانه ای

کشور افسانه های نیوزلند به دلیل زیبایی های بی نظیری که دارد بسیار مورد توجه گردشگران در تور داخلی این کشور و قاره استرالیا و نیز تعداد زیادی تور خارجی قرار می گیرد که گردشگران خارجی برای سفر به این کشور از بلیط هواپیما و یا سفر با کشتی استفاده می کنند. هم اکنون به توصیف تعدادی از این زیبایی ها می پردازیم که امید بتواند به شما اطلاعات نسبی در مورد کشور و تور نیوزیلند بدهد.

تور نیوزلند سرزمین شهرهای افسانه ای 

شهر اوکلند و هابیتون در تور نیوزیلند

شهر اوکلند اولین شهری است که در تور نوزیلند مورد بازدید قرار می گیرد این شهر در میان تپه های سبز کوچک محاصره شده است و برج «sky tower» بلندترین برج این شهر می باشد که قسمت بالایی برح شامل رستوران گردان و بخش بیرونی برج برای سقوط آزاد مهیا شده است. از زیبایی های اطراف شهر می توانیم به تپه غول آسای «Mount Eden» اشاره کنیم که طبیعت زیبایی که در این تپه وجود دارد چشم هر بیننده ای را خیره می کند. شهر زیبا و افسانه ای ماتاماتا که در جنوب تپه های سبز درنگ قرار دارد و دو فیلم افسانه ای هابیت ها و ارباب حلقه ها در این شهر فیلم برداری شده است که گردشگران زیادی را به خود جلب می کند دیدن این خانه های کوچک ما را به فضایی افسانه ای می برد که برای چند ثانیه وجود جادوگرها و غول ها را باور کنیم.

تور نیوزلند سرزمین شهرهای افسانه ای 

کریست چرچ و کویینز تاون

کریست چرچ  یکی از بزرگترین شهرهای «South Island» است که به یک جادوگر منسوب می باشد و داستان های افسانه ای بسیاری درباره این جادوگر وجود دارد و مورد توجه گردشگران در تور گردشگری قرار می گیرد. حتی در یکی از خیابان ها به اسم کولومبو لباس های ویکتوریایی به فروش می رسد. یکی از شهرهایی که در میان کوه های افسانه ای محاصره شده است و حس آرامش عجیبی به انسان القا می کند شهر کویینز تاون می باشد. این شهر به عنوان پایتخت ماجراجویی جهان نام گرفته است. اولین بار بانجی جامپینگ در این شهر اختراع شده و شما می توانید پرواز پاراگلایدرها را در آسمان نظاره گر باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها