تور نوروزی کاشان

جاذبه های دیدنی در تور کاشان

کاشان یکی از شهرهای با بافت قدیمی و سنتی ایران می باشد که آثار تاریخی و هنری فراوانی دارد. حمام فین کاشان و نیز باغ فین از جاذبه های مهم تور کاشان هستند که بی تردید در برنامه تور گردشگری جای دارند. از دیگر جاذبه های تور نوروزی کاشان می توان به تپه های سیلک، خانه های تاریخی و قدیمی، مسجد جامع کاشان، حمام امیرمحمد و از همه مهم تر بازار سنتی اشاره کرد که همه اینها در نزد توریست هایی که با تور خارجی به کاشان آمده اند از محبوبیت بسیاری در تور کاشان برخوردار هستند.

تور نوروزی کاشان 

رستوران ها و کافه ها در تور کاشان

در تور نوروزی کاشان رستوران های زیادی وجود دارد که اکثر این رستوران ها سنتی می باشند و در منوی آنها فقط غذاهای سنتی و لذیذ این شهر یافت می شود. از برترین رستوران های سنتی کاشان می توان به رستوران سنتی باغ مظفر اشاره کرد و از غذاهای سنتی و محبوب کاشان تاس کباب و قیمه ریزه است. در کافه های کاشان انواع نوشیدنی های سنتی که با عرقیات مخصوص کاشانی تهیه می شود و خاصیت درمانی نیز دارند سرو می شود. هر آنچه از غذاها و نوشیدنی های سنتی که در کاشان تهیه می شود مخصوص این شهر بوده و به همین دلیل یک تجربه بی نظیر را برای گردشگران تورداخلی و نیز تور خارجی رقم می زند.

در تور کاشان کجا اقامت کنیم

در کاشان چندین هتل لوکس و مدرن وجود دارد که دارای تمامی امکانات روز دنیا برای هتل داری می باشد اما بیشترین تعداد هتل به صورت خانه های قدیمی و سنتی این شهر طراحی شده است. این هتل های سنتی که در آنها تمامی ظروف و وسایل از سنت کاشانی پیروی می کند و نیز دارای حیاط هایی می باشند که در آنها حوض هایی در وسط حیاط وجود دارد و صندلی هایی که در زیر سایه درختان چیده شده است نمایی زیبا را به هتل های متفاوت و همچنین دوست داشتنی می دهد.

تور نوروزی کاشان 

سوغاتی محبوب تور کاشان

در مراکز خرید و بازارهای کاشان می توانید تمامی سوغاتی های محبوب و معروف این شهر را پیدا کنید. از خوراکی های مهم و خوردنی کاشان می توان به عرقیات ناب کاشانی، شیرینی های مخصوص کاشان، پشمک و غیر اشاره کرد. از کارهای دستی مردمان خون گرم کاشان فرش بافی، مخمل و زیلو و گلیم بافی، منبت کاری و سفالگری می باشند. سوغاتی های کاشان همچون هتل هایش و نیز رستورانهایش تک و بی نظیر می باشد و در تمامی سال و بخصوص در تور نوروزی مشتریان زیادی خواهد داشت.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها