تور نوروزی دبی و هزینه های جانبی آن

تور نوروزی دبی یکی از پر طرفدارترین تورهای نوروزی می باشد که تمامی بلیط هواپیما در آژانس های مسافرتی به مقصد دبی به فروش می رسد. اگر به دنبال کاهش هزینه ها هستید می توانید گوش به زنگ باشید تا در صورت وجود بلیط لحظه آخری آن را سریعاً خریداری کنید در غیر این صورت در اینجا برخی هزینه های جانبی را حدودی به شما می گوییم تا هر کدام به صرفه تر است را انتخاب کنید.

تور نوروزی دبی و هزینه های جانبی آن 

اقامتگاه های لوکس و معمولی در دبی و هزینه هایش

دبی به علت اینکه یک قطب گردشگری مهم در آسیا به شمار می آید و هر ساله مملو از گردشگرانی است که با تور دبی به این شهر می آیند. دبی دارای تعداد زیادی هتل است که آماده پذیرایی از میهمانان تور خارجی و نیز اماراتی هایی که به دبی می آیند، است. اگر هزینه برایتان مهم نیست می توانید تجربه ای به یاد ماندنی را در هتل ۷ ستاره برج العرب برای خودتان و خانوادتان رقم بزنید در غیر این صورت هتل های ارزان و معمولی که بهداشتی نیز می باشند وجود دارد که می توانید شب را در آنجا سپری کنید. رنج قیمت هتل ها از ۳۰ دلار شروع می شود و تا ۲۵ هزار دلار متغیر است و به امکانات رفاهی هتل بستگی دارد.

تنوع غذایی در رستوران ها و هزینه هایش

در تور دبی می توانید انواع غذاهای بین المللی و نیز رستوران های بین المللی، رستوران های چینی، هندی، اروپایی و غیره را امتحان کنید. قیمت رستوران ها بر اساس لوکس و معمولی بودن و نیز نوع غذا متفاوت است. جالب است بدانید که هیچ نوع غذایی وجود ندارد که در دبی نتوان تهیه کرد. اگر غذای با قیمت کمتر می خواهید می توانید از رستوران های ارزان و نیز حتی از دست فروش های خیابانی خرید کنید اما خیالتان بابت بهداشتی بودن نیز راحت باشد. قیمت غذاها از پنج دلار شروع می شود و فست فودها از این هم ارزان تر هستند.

تور نوروزی دبی و هزینه های جانبی آن 

جاذبه های دبی و هزینه استفاده از آنها

سکوی مشاهده برج خلیفه در طبقات مختلف متفاوت است و از ۲۰دلار شروع می شود و تا ۱۰۰ دلار تغییر می یابد. هزینه ورودی موزه ها و باغ گل به ترتیب یک و هشت دلار می باشد. برخی جاذبه ها هزینه ای ندارند و رایگان می باشند مثل آکواریوم بزرگ دبی و برخی دیگر از جاذبه های دبی دارای هزینه های هنگفتی هستند مثل پارک دلفیناریوم. هزینه تور دبی نیز از دو میلیون شروع می شود و تا سه میلیون متغیر می باشد که برحسب نوع هتل و غذا و بلیط هواپیما متفاوت می باشد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها