تور نوروزی جزیره رویایی کیش

 کیش جزیره ای در فاصله ۹۰ کیلومتری خلیج فارس قرار دارد و همچون نگینی در جنوب ایران می درخشد در گذشته این منطقه تجاری بین چین، اروپا و ایران بوده است. در فصل های مختلف سال پذیرای تورهای مسافرتی از اقصی نقاط ایران و جهان می باشد و به دلیل جاذبه های فراوان با سفرهای خارجی رقابت می کند لذا کسانی که برای گرفتن ویزا مشکل دارند یا وقت کافی ندارند اولویت انتخاب خود را به این جزیره رویایی و شگفت انگیز می دهند.

تور نوروزی جزیره رویایی کیش

شهر زیرزمینی کاریز عجیب اما واقعی

کاریز یکی از شگفت انگیزترین شهرهای زیرزمینی جهان است که در کیش قرار دارد. این شهر دارای قنات های عجیبی است که از ۲۵۰۰سال پیش تا کنون توانسته آب شیرین را در اختیار ساکنین خود قرار دهد. در تور کاریز علاوه بر رستوران های متنوع با انواع غذاها که مخصوص گردشگران است می توان غرفه های صنایع دستی، حمام های تاریخی بسیار زیبا، موزه، سالن آمفی تئاتر، سالن کنفرانس و گالری های هنری را نیز به وفور مشاهده نمود. سقف این شهر مملو از صدف، سنگواره و مرجان های دریایی می باشد که منظره زیبایی به آن بخشیده است.

جزیره هندورابی و پارک ساحلی میرمهنا

جزیره هندورابی جزیره ای آرام با ساحلی زیبا و دنج دارای سنگ های محلی است که از توابع جزیره کیش می باشد. لازم به ذکر است برای سفر به کیش تور کیش به صورت دائمی وجود دارد و تور داخلی نیز به این جزیره زیبا برقرار می باشد. این جزیره که در روستای هندورابی قرار دارد از قرن ۱۵ میلادی در اختیار پرتغالی ها بوده که از آن به عنوان پایگاه نظامی و تجاری بهره می بردند که امروزه آثار آن باقی مانده است. در این پارک اسکله تفریحی بسیار زیبا به نام میرمهنا قرار دارد. این پارک ساحلی بصورت نوار ساحلی از مسجد خاتم تا میدان جاسک امتداد دارد که اسکله ماهی گیری در در میان اینها قرار گرفته است. از دیگر امکانات پارک میرمهنا پارکینگ، آلاچیق، محل های پخت کباب، مسیرهای پیاده روی، نمازخانه ساحلی، بازار عرب ها، بازار ماهی فروش ها، مسیر دوچرخه سواری، بوفه و کافه است. شرکت الهام سیر ارائه دهنده انواع تورهای مسافرتی در ایران .

تور نوروزی جزیره رویایی کیش

ساحل کیش و لاک پشت های دریایی کیش

پرواز چارتری کیش را می توانید از سایت تهیه نمایید. کیش نسبت به اندازه کوچک خود دارای ساحل های بسیار زیاد و بزرگی است. این سواحل کیش خصوصیات فراوان تری از یک ساحل معمولی را در خود گنجانده است و مهمترین جاذبه گردشگری جزیره کیش می باشد. ساحل مرجانی و نیز آب شفاف خلیج فارس که مملو از انواع ماهی های کوچک و بزرگ است، بخش کوچکی از زیبایی کیش هستند. آب های آرام خلیج فارس محیط مناسبی را برای جت اسکی و قواصی که هر دو بسیار مهیج هستند بوجود آورده است. با استفاده از تور کیش شرکت الهام سیر می توانید بدون دردسر و آسان از این مناطق زیبا لذت ببرید. ورزش های آبی جزء جدا نشدنی سفر کیش است زیرا در دریاهای دیگر این امکان برایتان وجود ندارد. در سواحل زیبای خلیج فارس آرامش زیادی وجود دارد که باعث شده لاک پشت ها و آبزیان متنوعی در آن زندگی کنند. بعضی از لاک پشت ها به رنگ سبز و بعضی بصورت نوار دار هستند که علاوه بر آن ها لاکپشت های غول پیکر هم در این سواحل زندگی می کنند. یکی از جاذبه های جزیره کیش و صخره های ساحلی آن به خصوص هنگام غروب آفتاب، وفور لاک پشت ها در آن جا می باشد که برای گردشگران جالب است. غذای لاک پشت ها که از عروس دریایی، اسفنج ها، لارو سخت پوستان و نرم تنان است معمولا برای مسافران تور کیش جالب و دیدنی است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها