تور مشهد و آبشار های زیبای آن

تور مشهد بیشتر به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا ع متقاضی دارد و گردشگران برخی مواقع دوست دارند در اوقات فراغت به دل طبیعت بروند. مشهد دارای طبیعت زیادی چه در داخل شهر و چه در خارج شهر می باشد در این مقاله به معرفی این آبشارها  می پردازیم.

تور مشهد و آبشار های زیبای آن 

آبشار زیبای روستای اسطرخی در تور مشهد

روستای اسطرخی روستای ناشناخته ای از حیث گردشگری در تور مشهد است. این روستا پتانسیل تبدیل شدن به یک جاذبه عالی را برای گردشگران تور خارجی دارد زیرا در یک منطقه ییلاقی است و در دره ای عمیق قرار دارد و رودخانه ای از وسط دره جاری می باشد که همراه با آبشار بلندی که از کوه های اطراف جاری می شود به این روستا زیبایی وصف ناشدنی می دهد. در کنار این آبشار خرابه های آسیای آبی و نیز غار کوچک و ناشناخته ای وجود دارد که همه اینها با طبیعت سرسبز و آب و هوای تمیز و خنک این منطقه را مناسب تور مسافرتی می کند.

آبشار بلند روستای اسفجیر در تور مشهد

اما آبشاری دیگر در تور مشهد، روستای اسفجیر دارای آب و هوای مطبوعی است و در کنار رودخانه ای که در آن جاری است آبشارهای مرتفعی وجود دارد که آب شفاف و تمیزی از میان سنگ های آن فوران می کند. برای رسیدن به بالای آبشار باید یک صخره نورد حرفه ای باشید در این منطقه انواع گونه های گیاهی و جانوران وجود دارد که برخی گیاهان جنبه دارویی دارند. صخره نوردان معمولا با تور باشگاه خود برای تمرین به این منطقه می آیند.

تور مشهد و آبشار های زیبای آن 

آبشار روستای حمید در تور مشهد

در نزدیکی بجنورد روستای حمید وجود دارد که در نزدیکی روستا رودخانه ای وجود دارد که پس از عبور از آن به آبشار حمید می رسید. این آبشار بسیار مرتفع می باشد و پوشش گیاهی خوبی را به وجود آورده است و باعث شده این منطقه مورد توجه ورزشکاران تور داخلی و نیز خانواده و دوستانشان باشد. این آبشار و مناطق اطرافش همراه با هوای دلپذیر و مطبوع مکانی دنج و خلوت را برای دور شدن از هیاهوی شهر فراهم آورده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها