تور مذهبی استان تهران در شهر ری

در سفر به کلان شهر تهران شهر ری مورد استقبال گردشگران تور مذهبی قرار می گیرد. وجود آثار باستانی و تاریخی در این شهر تورهای مذهبی این شهر را محبوب کرده است. آتشکده ها و قلعه های تاریخی این شهر را به قطب گردشگری تبدیل کرده است، می توانید با وسایل نقلیه مختلف مانند اتوبوس و خودرو شخصی و یا مترو به راحتی و در زمان کمی به شهر ری بروید. در متن زیر جاذبه های این تور ارزان فوق العاده را معرفی می کنیم.

تور مذهبی استان تهران در شهر ری 

حرم حضرت عبدالعظیم حسنی

در این تور مذهبی می توانید از جاذبه مذهبی مانند حرم حضرت عبدالعظیم را زیارت کنید. ساخت این بنا به دوران صفویه باز می گردد و آثاریکه در این بنا مورد بازدید قرار می گیرد شامل صندوقی از جنس عود، کتیبه هایی به خط نسخ و سردر آجری می باشد.

کوه بی بی شهربانو

اثر تاریخی که در تور شهر ری مورد توجه قرار می گیرد، مقبره بی بی شهر بانو می باشد. این بنا مربوط به دوران آل بویه می باشد که در داخلش مقبره همسر امام سوم قرار گرفته است. این کوه در نزدیکی امین آباد قرار گرفته است و از سنگ ساخته شده است.

تور مذهبی استان تهران در شهر ری 

ابن بابویه شهر ری

گردشگران بسیاری برای بازدید از مقبره شیخ صدوق به شهر ری سفر می کنند، این مقبره به شکل هشت ضلعی ساخته شده است و وجود کتیبه ای مربوط به دوران ناصرالدین شاه که شامل آیات قرآن می باشد به ارزش های این بنا افزوده است.

برج طغرل در شهر ری

در تور مذهبی شهر ری می توانید آثاری مربوط به دوران سلجوقیان را نیز ببیند که راز های بسیاری را در خود نهفته دارد. این بنای استوانه این شکل شامل درب ها و قوس هایی می باشد که از جنس خشت ساخته شده است. از کاربردهای این بنا می توانیم به روشن کردن آتش برای راهنمایی مسافران در شب ها و ساعت آفتابی بودن در روزها اشاره کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها