تور مالزی یکی از محبوب ترین تورهای آسیایی

یکی از مقاصد تورهای آسیایی کشور مالزی است این کشور جاذبه های زیادی برای جذب گردشگران دارد، اما هزینه تور مالزی مقرون به صرفه نیست. پس بهتر است قبل از رزرو بلیط چارتر درباره هتل های ارزان قیمت و اماکن گردشگری این کشور اطلاعات کافی داشته باشیم. یکی از روش های کم کردن هزینه ها استفاده از قطار اکسپرس کوالالامپور که وسیله ای ارزان قیمت برای جابجایی بین مرکز شهر وفرودگاه است، زیرا بسیاری از گردشگران با رزرو بلیط هواپیما به این کشور سفر می کنند.

تور مالزی یکی از محبوب ترین تورهای آسیایی 

غذا و هتل در تور مالزی

همچنین می توانید به جای اقامت در هتل از دو مکان چانگ کات در محله بوکیت بینتانگ و محله چینی ها در اطراف استگاه پاسار سنی استفاده کنید، که در نزدیکی مرکز خرید و برج های دوقلو قرار دارند. در این تور گردشگری برای صرف غذا می توانید از مراکز غذای دریایی و دکه فروشی های کوالالامپور استفاده کنید و اتوبوس هایی برای گردش در اطراف کوالالامپور نیز در نظر گرفته شده است. در این کشور توریستی اگر به دنبال هیجان هستید می توانید از مناطقی مانند پتالینگ جایا و سوبانگ لذت ببرید. این مناطق مطابق با ذائقه نسل جوان طراحی شده و غذاهای این منطقه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و مکان مناسبی برای خرید سوغات می باشد.

تور مالزی یکی از محبوب ترین تورهای آسیایی 

اماکن گردشگری تور مالزی

از بازارچه های محلی که برای صرف غذا استفاده می شود می توان پاساژ مالا را نام برد. جاذبه های دیگری که در تور مالزی مورد توجه قرار می گیرد آبشار چیلینگ وتپه بروگا که نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارند و می توان با ماشین به آنجا رفت و آمد کرد. همچنین حیاط وحش جزیره بور نئو که سومین جزیره بزرگ جهان است و این جزیره تنها جزیره ای است که میان سه کشور تقسیم شده است مالزی کشور شگفت انگیزی است که از جذابیت های بسیاری برای گردشگری و تور های مسافرتی برخوردار است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها